KÜRESEL DÜNYANIN SATMA VE SATIN ALABİLME ÖZGÜRLÜĞÜ: Fair Ninja

indir.jpg

Evrenin her yerinde meydana gelen değişiklikler teknolojik değişikliklerle paralel olarak devam etmekte. Baş döndürücü değişimler her sektörü derinden etkilediği kadar hızla geliştiriyor da. Yenilikleri takip edemeyenler ise hızla piyasadan silinip kaybolmakta. Artık bizler istediğimiz yerde ya da mekanda eğitimimize devam ediyor, alış verişimizi yapıyor, online oyun oynuyor hatta yatırımlarımızı yapabiliyoruz. Yapılan devrimsel yenilikler sayesinde önceden belki de günlerce zaman ayırarak yapabildiğimiz işlemleri artık saniyeler içinde gerçekleştirebiliyoruz. Örneğin ev yada eşya satın almak istediğimizde dolaşmaktan yorulup vazgeçtiğimiz çok olmuştur.

Farklı alternatif olarak gazete ilanlarına bakıp işaretleyip kafamızdaki soru işaretleriyle düşüncelere daldığımız zamanları hatırlayın. İnternetin evlerimize girmesiyle satma ve satın alma konusundaki potansiyel fark edilerek bu tür platformlar hızla artmaya başlamış ama büyümenin getirdiği bazı sıkıntıları da beraberinde getirmiştir. Milyonlarca dolarlık dev bir piyasa olan bu sektörde Emlakların kiralanması veya satın alınması, ikinci el eşya ya da araç satın alma işlemleri gibi işlemler yapılabilmektedir. Fakat günümüz şartlarında güvenilir, hızlı ,esnek, uluslararası, teknolojik gelişmelere adapte olabilen, alırken ya da satarken kazandıran bir platforma olan ihtiyaç gittikçe artmaktadır.

Screenshot_20.png

İşte bu ihtiyaçları fark ederek problemleri çözmeyi amaçlayan Fair Ninja dünyanın her yerinden mal ya da hizmet alınmasına veya satılmasına imkan veren aynı zamanda çağımızın altını kripto paraları da kapsayacak şekilde şekillendirilen dünyadaki tek çok uluslu online seri ilan platformu olarak karşımıza çıkmaktadır. Yaptığım araştırmalara göre dünyadaki ayrı ayrı pazarları tek çatı altında toplamayı hedefleyen bu platform barındırdığı özelliklerle bu sektörde ticareti oldukça hareketlendirip kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve kendi kripto para birimi olan ERC20 uyumlu Yoshi tokeni de dahil ödeme seçenekleri sunan ilk platform olma özelliğine sahip.

Screenshot_7.png

Fair Ninja akıllı sözleşmeleri ve blok zinciri kullanarak yapılan ticareti hem uluslararası alanda geçerli hem güvenilir hem de şeffaf hale getirecek. Ayrıca online pazarlara, bireysel alıcı yada satıcılara da farklı avantajlar sunarak daha geniş kitleleri memnun etmeyi amaçlamakta. Fair Ninja platformunun otomatik dil çevirim özelliğiyle aradaki engellerin çoğu kalkarak daha kolay iletişim sağlanabilecek. Bu sayede ülkelerdeki iyi platformları yeni geniş kitlelere ulaştırırken bireysel alıcı satıcıların ise ulaşacakları ürün çeşitliliği artmış olacak. Ayrıca yapılan alım satımlarda kendi kripto parası olan yoshi token tercih edildiğinde iki tarafın da ödüllendirilmesi sağlanacak.

Screenshot_8.png

Günümüzde ticaret yapanlar arasında kripto paranın çok da kullanılabildiği söylenemez. İşte bu bu potansiyeli de fark eden Fair Ninja müşterilerine daha iyi fırsatlar sunmayı planlıyor. Platformun çalışma şeklini şöyle özetleyecek olursak :

Örneğin İspanya’da yaşıyorsunuz ve telefon alacaksınız. Ama fiyatlara baktığınızda size pahalı geldi. Hemen Fair Ninja platformunu ziyaret edip hızlı bir şekilde dünyanın herhangi bir yerindeki istediğiniz telefon fiyatlarına bakıyorsunuz. Almanya’daki kullanıcıya ait ve fiyatı size uygun gelen telefonu beğendiniz . Hemen iletişime geçerek satın almak istediğinizi kullanıcıya belirtiyorsunuz. Kullanıcı nakliyeye ait olan ücreti belirterek sizi bilgilendiriyor. Siz de uygunsa satın al linkini tıklayarak işlemi başlatıyorsunuz. Ödemek istediğiniz kripto parayı seçerek devam ediyorsunuz. Mal elinize geçene kadar Fair Ninja parayı kendinde tutuyor. Ancak telefon elinize geçtiğini ve kabul ettiğinizi doğruladığınızda satıcıya ödeme yapılır. Görüşlerinizi yazarak satın alma işleminizi kolaylıkla gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Güvenli ve hızlı şekilde yaptığınız alış verişten eminim ki siz de memnun olacaksınız.

Screenshot_11.png

Fair Ninja Token Bilgileri

Yoshi tokenları Fair Ninja platformu için gerekli olan ekosistemin oluşmasını sağlamak ve platform üzerinde iş ve işlemleri yapmak üzere kullanılacak olan platformun bir nevi yakıtıdır.

• Token Sembolü: YSH
• Toplam Token Arz: 500 Milyon YSH
• Token Standart: ERC20
• Soft Cap Miktarı: 5.000.000 USD
• Hard Cap Miktarı: 23,250,000 USD

Screenshot_5.png

Fair Ninja Yol Haritası

Yol haritası ile ilgili daha fazla bilgi için projenin internet sitesinihttps://www.fairninja.com/ ya da teknik raporunu https://www.fairninja.com/whitepapers/fairninja_whitepaper_engl.pdfinceleyebilirsiniz.

Screenshot_1.png

Proje Ekibi

Screenshot_2.png

Faydalı Linkler

İnternet Sitesi: https://www.fairninja.com/
Teknik Rapor: https://www.fairninja.com/whitepapers/fairninja_whitepaper_engl.pdf
Telegram: https://t.me/fairninjaico
Twitter: https://twitter.com/fairninja
Facebook: https://www.facebook.com/fairninja/
BTT ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3372626.new#new
BTT BOUNTY: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3379236.0

Author: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1252009

Did you like this?
Tip ico-Analist with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin Cash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to ico-Analist

Scan to Donate Ethereum to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to ico-Analist

Scan to Donate Litecoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to ico-Analist

Scan to Donate Monero to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to ico-Analist

Scan to Donate ZCash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Genel, ico, News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir