ARAP DÜNYASINA MÜJDE! KRİPTO DEĞİŞİMİNDE CRYPTOSOUK’UN DEVRİMSEL ÇÖZÜM SİZLERİ BEKLİYOR

indir.jpg

Günümüz teknoloji devri. Sosyal, ekonomik, kültürel, politik tüm değişimler teknolojiye bağlı olarak gelişim ve eğilim göstermekte. Küreselleşen dünyada tüm sektörler internetin ve dijital dünyanın arkasında adeta sürüklenmekte. Özellikle finans dünyasındaki teknolojik gelişmeler iş dünyasında bulunanları ya da yatırımcıları yakından ilgilendirmekte. Son zamanlarda dijital paralar oldukça merak edilmekte, hatta birçok yatırımcının paralarını bu sektöre kaydırmalarına neden olmaktadır. Hiçbir ülkenin merkez bankasına bağlı olmadığı ve hiçbir ülkenin ekonomik durumundan da etkilenmediği, merkezi bir otoriteye bağlı olmadığından hesap bakiyesine el konulamadığı için şu aralar oldukça dikkat çeken kripto paralar yatırımcılarına kazandırdığı için de oldukça ön planda.

Screenshot_13.png

Kripto para denilen sanal paraların yüksek güvenlikli son teknoloji blok zincir kullanması böylece komisyoncuların ortadan kalkmasına hem ekonomik hem zaman tasarrufu sağlanmasına, işlemlerin hızla gerçekleşmesi, işlem yaparken alınan ücretin azlığı gibi birçok avantaj gözlerin kripto para birimlerine çevrilmesi için yeterli. Geleneksel bankacılık işlemlerinin karmaşıklığı içinde nerdeyse bankalara rakip durumuna gelen kripto para dünyası sunulan avantaj, geleneksel paraya çeviri işlemlerinin basitleşmesi alış verişlerde kullanılabilmesiyle artık dünyamıza girmiş durumda. Fakat internet üzerindeki bilgi kirliliği ve kripto parayla ilgili platformların farklı dillerde olması, kripto değişim borsalarında yaşanan sıkıntılar, kripto paraların satın alınmasının ve satmadaki güçlükler gibi problemler günümüz insanlarının bu para birimine biraz mesafeli durmasına neden olmakta.

Screenshot_1.png

Orta Doğu ve Arap dünyasındaki bu eksikliği doldurmayı amaçlayan CryptoSouk kripto para değişimiyle eşsiz olanaklar sunuyor. Orta Doğuda daha kaliteli müşteri hizmeti bekleyen yatırımcılar oldukça fazla. Yatırımcıların beklentilerini karşılamak için yola çıkan CryptoSouk ekibi borsa işlemleri, alım satım ve döviz işlemleri ve daha fazla likidite elde etmeyi amaçlıyor. Bu bölgedeki yatırımcılar ayrıca daha güvenli, yerel ihtiyaçları görebilen ayrıca kendi dillerinde olan platformlarla olmanın daha güvenilir olduğu düşüncesindeler. Proje ile ilgili daha detaylı bilgi için internet sitesini https://cryptosouk.exchange/ ve teknik raporu https://cryptosouk.io/user/themes/custom-theme/pdf/en/whitepaper.pdfinceleyebilirsiniz.

indir (2).png

Onların da bu ekosisteme dahil olabilmeleri için CryptoSouk Arapça dilini kullanabilen teknoloji ve güvenlik uzmanlarıyla buluşarak Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Rupple , Dash, Zcash, Monero ile başlayan bir ticaret başlatarak sonrasında kripto para birimlerini arttırmayı düşünmektedir. CryptoSouk ile dijital para ticareti hem hızlı hem de güvenli hale gelecektir. Ayrıca bu ekosistemde geniş bir katılım amaçlanarak kripto para ticaretini erişilebilir hale getirerek, kullanıcılara hem hızlı ticaret, hem adil bir şekilde fiyatlandırma yapılması, mükemmel iyileştirmelerle Arapça ve İngilizce dillerinde sınırsız ticari deneyim yaşatmayı amaçlamaktadır. Bu işe yeni başlayanlar ya da profesyonel olarak uğraşanlar veya kripto uzmanları bu ekosistemde ihtiyaçlarına göre şekillenebilecekler.

Screenshot_3.png

Kripto para borsaları takip edildiğinde elde edilen karlar CryptoSouk yaklaşımını daha da görünür kılmaktadır. Bu ekosistemin diğer bir avantajı da bu bölgedeki rekabetten pozitif yönde etkilenerek hızla büyümesi ve geleneksel para biriminin döviz kurlarının içinde ve dışında en uygun şekilde transferine izin verecek olmasıdır. Bunun gerçeğe dönüşebilmesi için giderleri azaltmada destek olabilecek araç ve ortaklar aranacak böylece gerçek parayı en uygun şekilde kullanılması amaçlanacaktır.

Screenshot_4.png

Bunun dışında tüm kripto paralar listelemeye değer sayılmasa da bu çeşitliliğin tüketiciler adına çok önemli olduğunun bilinmesi de bu platformu farklı kılmaya yetiyor. Son olarak ekibin müşteri memnuniyetine verdiği önem yatırım yapanlar için çok büyük güvencedir.

Projenin Token ve ICO Detayları

Token ve ICO ile ilgili daha detaylı bilgi için internet sitesini https://cryptosouk.exchange/ ICO sayfasını https://cryptosouk.io/en/icove teknik raporu https://cryptosouk.io/user/themes/custom-theme/pdf/en/whitepaper.pdf inceleyebilirsiniz.

Screenshot_8.png

• Token: Souk
• Platform: ERC20
• ICO Fiyatı: 1 Souk = 0,50 $
• Satış öncesi fiyat: 1 Souk = 0,375 $
• Soft Cap Miktarı: 1 milyon dolar
• Hard Cap Miktarı: 11 milyon dolar
• Ön-Satış: 9 Temmuz – 8 Ağustos 2018
• Ana Satış: 22 Ağustos – 21 Eylül 2018

Screenshot_7.png

Yol Haritası

Cryptosouk platformunun başarılı ekibi son derece basit, güvenli ve teknik olarak güçlü bir platform sunmak için tüm gelişmiş hizmetleri teknolojiden de istifade etmek suretiyle müşterilerine sunmayı hedeflemektedir. Yol haritası da bu amaçlar doğrultusunda detaylı olarak hazırlanmıştır. Yol haritası ile ilgili daha detaylı bilgi için internet sitesini https://cryptosouk.exchange/ ve teknik raporu https://cryptosouk.io/user/themes/custom-theme/pdf/en/whitepaper.pdfinceleyebilirsiniz.

Screenshot_6.png

Proje Ekibi

Yenilikçi uygulamanın arkasındaki aşağıda gördüğünü başarılı ekibin bu alanla ilgili ciddi tecrübesi ve birikimi bulunmaktadır.

indir (8).png

Faydalı Linkler

Cryptosouk platformu ile ilgili daha fazla bilgi için sizlere sunduğum faydalı linklere bakmanızı ayrıca telegram başta olmak üzere sosyal medya platformlarına üye olmanızı tavsiye ederim.

https://cryptosouk.exchange/
https://cryptosouk.io/en/ico
https://cryptosouk.io/user/themes/custom-theme/pdf/en/whitepaper.pdf
https://t.me/cryptosouk_community_en
https://fb.me/CryptoSouk.io
https://twitter.com/CryptoSouk
https://www.reddit.com/r/CryptoSouk
https://bitcointalk.org/index.php?topic=4515317
https://bitcointalk.org/index.php?topic=4567847

Author: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1252009

Did you like this?
Tip ico-Analist with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin Cash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to ico-Analist

Scan to Donate Ethereum to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to ico-Analist

Scan to Donate Litecoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to ico-Analist

Scan to Donate Monero to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to ico-Analist

Scan to Donate ZCash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Ethereum, ico, News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir