AVRUPA’NIN İLK YÖNETMELİK UYUMLU KRİPTO DEĞİŞİM BORSASI: ETERBASE

Early Adopter Membership.jpg

Günümüz dünyasındaki teknolojinin inanılmaz bir hızla gelişmesine paralel hayatımızın her alanında da kayda değer gelişmeler ve değişmeler yaşanmaktadır. Özellikle dijital çağı yaşadığımız şu günlerde her yeni güne bir başka yenilik ve değişiklikle uyanmaya alışır olduk. Devrimsel bir şekilde internetin yaşamımıza girmesi ile birlikte ile bilgi ve veriye ulaşmanın her zamankinden çok daha hızlı ve pratik olduğu dijital dünyada tüm iş ve işlemlerimizde artık birkaç tuş ile halledilebilir oldu. Her şeyden önemlisi artık para transfer yapmak ya da fatura yatırmak için bankaya giderek saatlerce sırada beklemek zorunda kalmıyoruz. Bu gelişmelerin de paralelinde artık teknoloji başta finans dünyası ve bankacılık sektörü olmak üzere insan iş gücü ve emeğinin yerini çoktan almaya başladı. Burada sanayi ve iş dünyası da karlı bir gelecek ve verimli bir üretim için teknolojiye yani akıllı makinalara, yapay zekaya ve nesnelerin internetine yatırım bütçelerini arttırmışlardır.

Bu süreçte ortaya çıkan blok zinciri teknolojisi ise devrimsel özellikleri ile kripto paraları bizlere hediye etmektedir. Özellikle hızlı, şeffaf, ekonomik ve güvenilir olmasının yanı sıra merkezsiz oluşu da kripto paraların dünya çapında rağbet görmesine yol açmış, bankacılık ve yatırım alışkanlıklarımızı ise değiştirmeye başlamıştır. Burada 2017 yılında başta bitcoin ve diğer kripto paralarının inanılmaz karlı getirisinin olması bütün dünyanın dikkatini çekmiş, bankalar ve finans camiası hem blok zincirine ilgi göstermekte hem de kripto para dünyasına giriş hazırlıkları yapmaktadırlar. Bu kadar rağbete ve popülerliğe rağmen kripto para dünyasının hacminin çok küçük olmasının sebeplerinden bazıları hakkında çıkan olumsuz haberler, devletlerin açıklamaları, ICO’ların düşük başarı oranları olsa da olumsuz etkenlerin başında kullanıcı dostu olmayan kripto para borsaları yani platformları gelmektedir. Hem çok fazla teknolojik altyapı gerektirmesi hem de çok fazla karışık ve kullanışlı olmaması yüzünden insanlar kripto alım satımı ile fiat veya kripto kripto arası transferleri anlamakta zorlanmaktadırlar.

Screenshot_2.png

İşte bu süreçte karşımıza çıkan Eterbase, çok varlıklı destek ve yasal uyumluluğa odaklanan bir kripto para birimi değişim platformu olarak karşımıza çıkmaktadır. Büyük bankalar başta olmak üzere Wall Street’in devasa finansal şirketleri maalesef hem güvenilir hem de operasyonel ve teknolojik altyapıya sahip bir kripto-para değişimi için yetersiz kalmaktadır. Eterbase’ in amacı kripto para borsalarının ilk dalgasında alım satım deneyiminin kalitesini etkileyen bir takım temel problemleri ve ortak sıkıntıları çözmek ve bundan dolayı da çok çeşitli ihtiyaçları karşılayabilmek için değişim platformu ve üyelik protokolünü tasarlamaktır.

Screenshot_6.png

Kısaca Eterbase de bu geniş bir yelpazede B2C ve B2B kripto para karşılığı özel çözümler sunacak ve tam uyumlu bir platform olarak kripto para dünyasına hizmet etmek ortaya çıkmaktadır. Bunlara ek olarak Eterbase, kripto para dünyasına Wall Street tarafından kullanılanlara göre çok daha kurumsal dereceli araçlar sunmak için tasarlanmıştır. Yüksek frekanslı ticaret platformu, aynı anda milyonlarca işlem gerçekleştirebilecek ve böylece ticaret topluluğunun sürekli artan taleplerini karşılayacak kadar hızlı ve ölçeklenebilir olacaktır.

Platform Features.jpg

Eterbase, yapılandırılmış bir kavram ile değiş tokuş ve satın alıp satma ve teknik analiz için sipariş vermek için sezgisel bir ticaret ara yüzüne sahiptir. Ara yüz sisteminin rahatlığını sağlayacak bu platform, kullanıcılarına son derece işlevsel ve çekici olacak şekilde kurgulanmıştır. Eterbase borsasının çok ilginç bir avantajı da profesyonel ve kurumsal yatırımcılar için çeşitli kripto para birimlerinde yüksek bir yönetim düzeyi sağlamayı amaçlayan bir Alt Hesaptır. Buna ek olarak diğer borsalardan daha farklı bir ticaret deneyimi yaratabilen sosyal ticaret imkânı ile birlikte piyasa liderlerinin yanı sıra, üst düzey trader’larla takip ve etkileşime girme fırsatı da bir başka avantajdır.

Screenshot_7.png

Sizlere kısaca bahsettiklerimin dışında Eterbase, bir Avrupa Para Ajansı veya EMI için Avrupa düzenleyici standartlarına başvurmaktadır. Bu olumlu sonuçlanırsa Eterbase tamamen operasyonel bir Uluslararası Banka Hesap Numarası veya IBAN vermesi mümkün hale gelecektir. Bunun avantajı ise 31 Avrupa ülkesini içeren Avrupa Ekonomik Alanı’nın (AÇA) kapsamına girmesine ve Avrupa merkezli bir banka olarak Etherbase’in kapsamının ve hizmetlerinin artmasını sağlayacaktır.

ICO ve Token Bilgileri

Allocation x Distribution.jpg

• ICO zamanı: 28.08.2018 ile 28.11.2018 tarihleri arasında
• Token Simgesi: EXT
• Fiyatı: 1 XBASE = 0.00005 ETH
• Platform: Ethereum
• Hard cap: 15.000 ETH

Yol Haritası

Yol haritası ile ilgili daha fazla bilgi için internet sitesine https://eterbase.com ve
teknik rapora https://eterbase.com/whitepaper/ bakmanızı tavsiye ederim.

Roadmap.jpg

Proje Ekibi

Proje ekibi ile ilgili daha fazla bilgi için internet sitesine https://eterbase.com ve
teknik rapora https://eterbase.com/whitepaper/ bakmanızı tavsiye ederim.

Screenshot_8.png

Faydalı Linkler

İnternet sitesi: https://eterbase.com
Teknik İnceleme: https://eterbase.com/whitepaper/
Telgraf: https://t.me/eterbase
Reddit: https://reddit.com/r/eterbase
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/28589703/
Facebook: https://www.facebook.com/eterbase
BTT BOUNTY: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4704620
BTT ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3664292.0

Author: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1252009

Did you like this?
Tip ico-Analist with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin Cash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to ico-Analist

Scan to Donate Ethereum to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to ico-Analist

Scan to Donate Litecoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to ico-Analist

Scan to Donate Monero to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to ico-Analist

Scan to Donate ZCash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Ethereum, ico

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

There is something wrong with the server