BITTWATT ILE ELEKTRİK TASARRUFU KAPINIZA GELİYOR

resim 1.jpg

Dünya nasıl da hızlı gelişiyor değil mi? Her gün yeni şeyler icat ediliyor, bulunuyor. Bazı icatlar hayatımızı değiştirirken bazıları bizi ilgilendirmiyor bile. İşte o hayatımızı değiştiren icatlardan birisi de blok zinciri teknolojisi. Bu teknoloji aslında belirli bir merkezi olamadan yani üçüncü bir kişi veya şirket tarafından kontrol edilmeden verileri belirli zincirlere koyup bu zincirleri kilitliyor. Yani blok zinciri tabanlı bir işlem yaparken güven probleminiz olmuyor. Ayrıca bu teknolojinin kullanım alanı sınırsız olduğundan geliştirilen bu blok zinciri teknolojisi bizi öyle bir devire soktu ki her gün yeni projeler ortaya atılıyor. Tabi ki her ortaya atılan proje başarılı olmuyor. Genelde tecrübeli ekiplerin çıkardığı projeler çürümeden gelişimini sürdürüyor. Bundan dolayı yüksek ihtimalle başarılı olacak bir projeyi size anlatacağım.

Hepimizin de bildiği gibi şu aşamada enerji olmadan büyük ihtimalle hayat sürdürülemez. Işıktan ısınma, hatta tüm elektrikli ev aletleri için enerji lazım sonuçta. Çağımızda gelişen olanaklardan dolayı fabrikalarda dahi insan gücü yerine elektrikli makinalar kullanılıyor. Bu yüzden elektrik (enerji) kullanımı ve buna bağlı olarak da ücreti günden güne artıyor. İşte tam da bundan dolayı şuanda sizlere enerji elde etmeye bağlı olaraktan geliştirilen “BITTWATT” projesinden bahsedeceğim. Bence herkesin de beklediği gibi enerji üretiminde yapay olmayan yani doğal kaynaklardan faydalanmalıyız. Bunun için BITTWATT var.

2.jpg

Kısaca BittWatt

Enerji üretimindeki siyasal manileri ve üretim ücretini en aza indirmek, aklınıza gelebilecek en küçük ücretle yeniden kullanılabilir ve devam ettirilebilir enerji platformu ve sorumlu kişiler oluşturan blockchain teknolojisi esasına dayandırılarak enerjinin daha bilinçli bir şekilde harcanmasını hedefleyen bir platformdur. Bu sistemin kullanıcıları enerjiyi piyasaya göre düşük bir ücretle elde edebileceklerdir. Bittwatt, blockchain teknolojisi kullanır ve ayrıca tasarruflu yani farkındalıklı tüketiciyi, üreticiyi ve aynı zamanda diğer enerji katılımcılarını bir araya getiren bir platformdur.

Bittwatt kendi kullanıcılarının enerji kullanımını belirlemek ayrıca enerjinin asıl fiyatını bulmak amacıyla nitelikli bir sistem yaparak enerjiyi ücreti daha az olarak almalarını sağlar. Bu saydığım işlemlerin tamamını kullanıcılar bu platformun kendine ait birimi olan “BWT” ile yapabileceklerdir. BWT tokeni bu sistemdeki ürün veya hizmet alan kullanıcıların ödemesinde kullanılır. 1 BWT 1 kWh elektriğe (enerjiye) denktir.

3.jpg

Bittwatt platformu, uluslararası hukuk düzeninde enerji ortaklığı ve enerji güvenliğini sağlamak için enerjinin üretimi, taşınması, dönüştürülmesi, şebekeye dağıtımı ve kullanımı için çevresel faktörleri ve oluşabilecek riskleri en aza indirerek akıllı sözleşmeler yoluyla enerjinin daha verimli kullanılmasını sağlar. Bittwatt, yapay zekâ uygulaması sayesinde şebekenin öğrenilmesi ve ortama uyum sağlamasını kolaylaştırır.

4.jpg

Son olarak bu platformun kampanya ve tanıtım faaliyetleri Bountyhive isimli kurumsal bir şirket tarafından yapılmaktadır. Çok profesyonel bir ekip tarafından yürütülen bu faaliyetler bu platformun başarılı bir kampanya ve satış dönemi geçirmesine vesile olacağını göstermektedir.

Token ve ICO Bilgileri

Token satışı ve ICO ile ilgili detaylı bilgi alabilmek için web sayfasını https://www.bittwatt.com/ ziyaret edebilirsiniz.

5.jpg

• Token adı: BWT
• Toplamdaki token sayısı: 400 milyon BWT
• PRE-ICO (18 Mart -31 Mart arası , % 35 indirim toplam 121.500.000 token)
• ICO 1. Aşamasında (1 Nisan -7 Nisan , % 20indirim toplam 57.500.000 token)
• ICO 2. Aşama (8 Nisan -14 Nisan, % 15 indirim toplam 55.000.000 token)
• ICO 3. Aşama (15 Nisan -21 Nisan, %10 indirim toplam 52.500.000 token)
• ICO 4. Aşama (22 Nisan – 28 Nisan toplam 13.500.000 token)

6.jpg

Yol Haritası

7.png

Bittwatt Ekibi

8.png

Faydalı Linkler

İnternet Sitesi: https://www.bittwatt.com/
Teknik Rapor: https://www.bittwatt.com/static/files/Bittwatt-Whitepaper.pdf
Telegram: https://t.me/bittwatt
Twitter: https://twitter.com/BittwattPteLtd
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/bittwatt-pte-ltd/
Facebook: https://www.facebook.com/energyforthe21century/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UChYWjiPk7lS6DBuaXgsIy4A
BTT: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3098153

Bountyhive kampanya linki: https://bountyhive.io/join/Bittwatt

Bountyhive Username: roadsafety
My referral: https://bountyhive.io/r/roadsafety
My Ambassador Link: bountyhive.io/join/Bittwatt?from=roadsafety

Did you like this?
Tip ico-Analist with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin Cash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to ico-Analist

Scan to Donate Ethereum to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to ico-Analist

Scan to Donate Litecoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to ico-Analist

Scan to Donate Monero to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to ico-Analist

Scan to Donate ZCash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Genel

16 thoughts on “BITTWATT ILE ELEKTRİK TASARRUFU KAPINIZA GELİYOR

 1. Çok bilgilendirici bir yazı olmuş. Elektrik faturalarından bıktık. Kullandığımızın iki katını ödüyoruz:(

  1. teşekkür ederim yorumunuz için. çok verimli ve karlı bir proje olduğundan yana şüphe yok. kesinlikle yatırım yapın derim. ayrıca faturalar düşecek. daha ne olsun..

  2. Elektriğe daha da zam geliyor sürekli. Tasarruf ve verimlilik sağlayan bu projenin varlığı gerçekten önemli.Ekip üyelerini incelediğiniz de gerçekten haklısınız. Hepsi oldukça tecrübeli ve başarılı geçmişlere sahip. Ayrıca Bittwatt platformu, uluslararası hukuk düzeninde enerji ortaklığı ve enerji güvenliğini sağlamak için enerjinin üretimi, taşınması, dönüştürülmesi, şebekeye dağıtımı ve kullanımı için çevresel faktörleri ve oluşabilecek riskleri en aza indirerek akıllı sözleşmeler yoluyla enerjinin daha verimli kullanılmasını sağlar. Bittwatt, yapay zekâ uygulaması sayesinde şebekenin öğrenilmesi ve ortama uyum sağlamasını kolaylaştırmakta..daha bir şey söylemeye gerek bırakmıyor..

   1. Yazımda da belirttiğim gibi Bittwatt platformu, uluslararası hukuk düzeninde enerji ortaklığı ve enerji güvenliğini sağlamak için enerjinin üretimi, taşınması, dönüştürülmesi, şebekeye dağıtımı ve kullanımı için çevresel faktörleri ve oluşabilecek riskleri en aza indirerek akıllı sözleşmeler yoluyla enerjinin daha verimli kullanılmasını sağlamakta. Süper bir proje yani anlayacağınız..yatırım yapın derimmm..

 2. valla elektirik faturaları hem yüksek hem de elektrik zor üretiliyor. Ayrıca enerji üretimindeki siyasal manileri ve üretim ücretini en aza indirmek, aklınıza gelebilecek en küçük ücretle yeniden kullanılabilir ve devam ettirilebilir enerji platformu ve sorumlu kişiler oluşturan blockchain teknolojisi esasına dayandırılarak enerjinin daha bilinçli bir şekilde harcanmasını hedefleyen bir platform oluşu süper..Cok tesekkurler emeği geçenlere..cok faydali bir calisma olmus…

  1. tesekkur ederim yorumlarını ve katkılarınız için. kesinlikle yatırım yapmanızı tavsiye ederim. süper bir proje bence..

 3. Tasarruf hayattaki en önemli kazançlardan biri. Bu konuda yapılacak tüm projeler başarılı olacaktır. Bitwatt ekibini kutluyorum. Proje bana göre kesinlikle başarılı olacaktır.

  1. aynen dediğinize katılıyorum. çok başarılı bir gelecek bekliyor projeyi. tasarruf aslında her alanda olması gerekir. Enerji de bu alanların başında geliyor…

   tesekkurler yorumlarınız ve katkılarınız için..

 4. “Bittwatt, yapay zekâ uygulaması sayesinde şebekenin öğrenilmesi ve ortama uyum sağlamasını kolaylaştırır. ”
  gerçekten etkileyici bir proje

  1. yorumlarınız için çok tesekkurler. aynen dediğiniz gibi Bittwatt, yapay zekâ uygulaması sayesinde şebekenin öğrenilmesi ve ortama uyum sağlamasını kolaylaştırmakta.. Ayrıca geleceği olan bir proje..

 5. Enerji hayatımız ve o olmadan hiç bir şey olmaz. Ayrıca bu proje de çok gelecek vaat ediyor. Tebrikler bu güzel yazı için..

  1. ben tesekkur ederim yorumlarınız için. Gelecek vaat eden projelerin başında geliyor. Enerji hayatımızın tam kendisi ve Bittwatt, yapay zekâ uygulaması sayesinde şebekenin öğrenilmesi ve ortama uyum sağlamasını kolaylaştırarak tasarruf sağlamakta…

 6. Gelecek vaat eden ve enerjiden istifademizi arttıran bir proje. Tebrikler. Ekibi de kutluyorum bu Harika yaklaşımdan dolayı…

  1. Evet yazımda da vurgulamıştım; Bittwatt, uluslararası hukuk düzeninde enerji ortaklığı ve enerji güvenliğini sağlamak için enerjinin üretimi, taşınması, dönüştürülmesi, şebekeye dağıtımı ve kullanımı için çevresel faktörleri ve oluşabilecek riskleri en aza indirerek akıllı sözleşmeler yoluyla enerjinin daha verimli kullanılmasını sağlamakta. süper bir proje değil mi?

 7. Süper bir yazı. Ekibe ve yazara tebrikler. Tasarruf etmek kazanç demek. Bu sayede ev ekonomisine ek katkı da sağlanıyor. AI ve IoT teknolojileri hayatımızı Hem kolaylaştırıyor Hem de verimlilik sağlıyor.

  1. tesekkurler yorumunuz için. tasarruf çok önemli. Özellikle Bittwatt, yapay zekâ uygulaması sayesinde şebekenin öğrenilmesi ve ortama uyum sağlamasını kolaylaştırarak tasarruf sağlıyor, karlılık ve verimliliği arttırarak tasarruf ediyorsunuz. mükemmel proje..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir