BLOK ZİNCİRİ DESTEKLİ AENCO YAKLAŞIMIYLA SAĞLIK SİSTEMİNDE DEVRİM

Teknolojinin etkilemediği alanın kalmadığı günümüzde bütün sektörler hızla büyümekte ve gelişmekte. Bizler hayatımızı kolaylaştıran değişim ve gelişimleri takip etmekte zorlanırken iş dünyası da yatırım ve araştırmalarını bu hıza göre ayarlamakta. Özelikle de değişim insan yaşamı ve sağlığıyla olunca yapılan tüm yenilikler, girişimler ve yatırımlar daha anlamlı hale bürünmekte. Bu dev sektöre yapılan her yatırım aslında insanlığa yapılmış olan bir katkıdır bence. Dünyadaki nüfusun gittikçe yaşlanması, insanların yaşam süre ve kalitelerinin azalması bu sektöre verilen önemi de artmasına neden oldu. Böylece hastalıkların önlenmesinde ve tedavisinde kullanılan cihazlardan ilaçlara kadar yatırımların tümüne duyulan ihtiyaç da artmış durumda.

Aenco bu ekosisteme katkıda bulunmak isteyen bilim adamları ve araştırmacıları sağlık teknolojileriyle akıllı sermaye çözümleri ve birincil aracılık yöntemleriyle birleştirerek blok zincir teknolojisinin gücünü de arkasına alarak bu sektörde yapılan projelerin de önünü açmayı hedeflemektedir. Bu çözüm platformu AEN sayesinde ekosistemi daha da genişleterek topluluğu birleştirme özelliğini de içinde barındıracak. Ayrıca sağlık teknolojisi girişimcileri ve araştırma yapanları destekleyerek bu şirketlerin finansmanını üstlenip tıbbi çözümlerin de gelişmesine de katkıda bulunmayı hedeflemekte. Tüm bu işlemleri geleneksel finansal çözümlerle değil yenilikçi dijital yaklaşımlarla yapıyor. Finans uzmanlarıyla çalışarak gelecek vadeden projelerin desteklenmesi de platformun öne çıkan özelliklerinden.  Böylelikle hayatımızı yaşanır ve kolay kılan projeler Aenco sayesinde hayat buluyor.

Sağlık sektöründe bulunan şirketlerin çok çeşitli ve etkili olan uygulamalarını kişiselleştirme yolunda olan Aenco  bu ekosisteme dahil olarak üyelik fırsatlarından faydalanarak  ve çözümlere öncelikli erişim sağlamanın keyfini sürmek bir başka olacak. Bunun için 3 uygulamadan faydalanabilirsiniz:

 • Aenco IB
 • Prime
 • SmartCap çözümleridir.

Aenco IB çözümleri: Kullanıcılar ve aboneler için devamlı veri analizi ve araştırma sağlamayı amaçlar.

Aenco prime çözümleri:Dijital varlıkların teminat altına alınmasıyla borçlanabilmeyi sağlayan merkezi olmayan bir uygulamadır.

Aenco SmartCap çözümleri: Dijital bankacılık platformuyla alternatif finansman sağlanacak.

Böylece;

 • Tıbbi teknoloji girişimcilik talebi güçlü finansal bir ekosistem oluşturularak karşılanmış olacak,
 • Hastalıkların tedavi ve önlenmesi için yapılan çalışmalarda koşul olan yüksek ve külfetli giriş engelleri ortadan kalkmış olacak,
 • Son teknoloji blok zincir teknolojisiyle yeni başlayanlar için küçük akıllı sermaye seçenekleri oluşacak,
 • ICO için küresel uygulamaların eksikliğinden kaynaklanan problemler çözülecektir.

Aenco hem araştırmalar yaparak sağlık projeleri ortaya çıkartan değerli bilim adamları için hem de yatırım yapan topluluğu desteklemek için ortak çözümler üretiyor.

Blok zincir gücünü kullanarak HealthTech teknolojisi ile dünyada ilk  finansal çözümler sunan Aenco platformu AEN tokeni tarafından desteklenir. Blok zincir sayesinde veri tıkanması ve pasif veriler gibi problemlere çözüm bularak 512 bit SHA3 tabanlı programı kullanır. Ayrıca API ağı desteği ile de güçlendirilmiştir. AEN tokeni tüm işlevlerde kullanılarak ve katılımcılar için teşvik niteliğindedir. AEN tokeni, Aenco finansal çözüm platformu tarafından desteklenerek tüm finans işlemlerini tıbbi araçlar ve kullanıcı işbirliğini yönlendiren yapı taşı görevinde olacaktır. AEN çoklu desteğiyle araştırmalar, girişimciler desteklenerek yenilikçi fikirler teşvik edilmiş olacaktır.

Son olarak şunu belirtmeliyim ki zaman içerisinde AEN tokeninin farklı blok zincir tabanlı sağlık sektörünü güçlendirmeye yönelik projeleri güçlendirmede en çok benimsenen ve yaygınlaşan dijital ortam olacağı inancındayım.

Aenco yaklaşımının tüm ICO çalışmaları ve tanıtım süreci Bountyhive adındaki çok başarılı ve kurumsal bir şirket tarafından takip edilmektedir. Aenco yaklaşımının Bountyhive ekibinin profesyonel desteği ile birlikte başarılı bir satış dönemi geçireceğini düşünüyorum.

ICO ve Token Bilgileri

Aenco yaklaşımının ortaya çıkardığı AEN tokenı hem bu platformun yakıtı olacak hem de sağlık sektörü ve bu ekosistemde kullanılacaktır. Ayrıca AEN tokenın şimdiden bir kaç  borsa da listelecek olması yatırımcıların daha çok dikkatini çekecektir. Aenco’nun ICO ve token bilgileri için daha detaylı bilgi almak isterseniz projenin teknik raporunu https://aencoin.com/assets/docs/aenco-whitepaper.pdf   incelemenizi tavsiye ederim.

 • Simgesi: AEN
 • AEN Token Fiyatı: 1 AEN = 0.1 USD
 • Satılacak Token Miktarı: 600.000.000 AEN
 • Minimum Alış Miktarı: 7000 AEN
 • Maksimum Alış Miktarı: 3.500.000 AEN
 • Soft Cap: 15.000.000 USD
 • Hard Cap: 60.000.000 USD

Yol Haritası

Yol haritası ile ilgili daha fazla bilgi için internet sitesini https://www.aencoin.com/ veya teknik raporu https://aencoin.com/assets/docs/aenco-whitepaper.pdf   incelemenizi tavsiye ederim.

AENCO Ekibi

Aenco platformunun başarılı ekibi son derece basit, güvenli ve teknik olarak güçlü bir platform sunmak için tüm gelişmiş hizmetleri teknolojiden de istifade etmek suretiyle müşterilerine sunmayı hedeflemektedir. Yenilikçi uygulamanın arkasındaki başarılı ekibin bu alanla ilgili ciddi tecrübesi ve birikimi bulunmaktadır.

18

Faydalı Linkler

Aenco platformu ile ilgili daha fazla bilgi için sizlere sunduğum faydalı linklere bakmanızı ayrıca telegram başta olmak üzere sosyal medya platformlarına üye olmanızı tavsiye ederim.

İnternet Sitesi: https://www.aencoin.com/

Teknik Rapor: https://aencoin.com/assets/docs/aenco-whitepaper.pdf

Özet Bilgi:  https://www.aencoin.com/assets/docs/aenco-two-pager.pdf

Sunum: https://www.aencoin.com/assets/docs/aenco-presentation.pdf

Telegram: https://t.me/AENCO

Facebook: https://www.facebook.com/AENCOIN/

BTT: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3710692

 

Bountyhive Kampanya Linki: https://bountyhive.io/browse/Aenco

Bountyhive Kullanıcı İsmi: roadsafety

Referrals: https://bountyhive.io/r/roadsafety

 

 

Did you like this?
Tip ico-Analist with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin Cash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to ico-Analist

Scan to Donate Ethereum to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to ico-Analist

Scan to Donate Litecoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to ico-Analist

Scan to Donate Monero to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to ico-Analist

Scan to Donate ZCash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Ethereum, ico, News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir