CINDX PLATFORMU İLE KRİPTO PARA DÜNYASINA GÜVENLE GİRMENİN TADINI ÇIKARTIN

Screenshot_1.png

Kripto paraya yatırımları kullanma ve yatırım yapma trendi modern dünyada büyümeye devam etmektedir. Kripto para piyasalarına olan yaygın ilgi, aslında kişisel kripto sermayesini artırmak için sayısız fırsatla birlikte değerlendirilmelidir. Piyasaya olan bu artan ilgi, kripto yatırımcıları için eğitim ve bilgi kaynaklarının patlamasına ve ciddi derecede artmasına yol açmıştır. Ancak, kripto para atmosferi çoğu insanın anlaması için oldukça zor ve teknolojik jargon ile doludur. Uzmanlar için bile, kripto para ticareti için kullanılabilen çeşitli yazılım ve bilgi kaynaklarının etkin kullanımı, zahmetli ve zaman alıcı bir süreç olabilmektedir.

Bu nedenle, yatırımcıların, kripto varlık yöneticilerinin ve satıcılarının çalışmalarını kolaylaştıracak yenilikçi çözümlere acilen ihtiyaç vardır. Gerçekten de, bu kaynaklar kripto para birimi yatırım pazarında potansiyel olarak perspektif büyüme noktasını da temsil etmektedir.

1.jpeg

CINDX nedir?

CINDX yatırımcılar, tüccarlar, varlık yöneticileri ve satıcılar için oluşturulan bir blok zinciri sistemidir. CINDX, kripto para piyasasına herkesin herhangi bir bilgi birikimi veya uzmanlık ihtiyacı olmadan yatırım yapabilmesini sağlar. Modern kripto para piyasasında devrim yaratan yeni bir proje olan CINDX platformu, tüm katılımcıların varlıkların hacimlerini oldukça güvenli ve şeffaf bir şekilde etkilemesine, yatırım yapmasına ve artırmasına olanak veren blok zincirinin devrimsel yapısını ve gücünü kullanan bir platform olarak karşımıza çıkmaktadır.

Screenshot_9.png

Aslına bakılırsa CINDX platformunun işlevselliğinin genel ilkesi, herhangi bir iyi karar ile aynıdır, bu da basit ve açıklıktır. CINDX ekosisteminin içinde yatırımcılar, kripto varlık yöneticileri ve satıcılar etkileşimde bulunabilecek ve kazanabileceklerdir. Yatırımcıların fonları, API anahtar teknolojisi sayesinde asla kripto varlık yöneticilerine ait değildir. Ek olarak, akıllı sözleşmeler tüm katılımcıların kazançlarını ve kripto varlık yöneticilerinin komisyonlarını almasını sağlar. CINDX, her bir platform katılımcısının tüm işlemlerini kaydetmek için blok zincirini kullanmaktadır. Bu kayıtlar, yatırımcıların en iyi kripto varlık yöneticilerini seçmek için kullanabilecekleri kripto varlık yöneticileri için itibar puanlarını hesaplamak için kullanılır.

Screenshot_4.png

Platformun en özel özelliklerinden biri de CINDX.talk’dır. Bu bütün platform kullanıcılarının iletişim kurabileceği bir kripto sosyal ağı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ağ en iyi kripto varlık yöneticileri ile bağlantı kurma seçeneği de sunmaktadır. CINDX, makul bir başarı ücreti karşılığında herhangi bir yatırımcının portföylerini yönetmesi ve kripto paralarını güvenli bir şekilde işlemesi için bir tüccar veya varlık yöneticisi seçmesini sağlayan bir ekosistem geliştirmektedir. Ayrıca, blok zinciri tabanlı işlemlerin uygulanması, her bir kripto varlık yöneticisinin işlem geçmişinin kaydedilmesine izin verecek ve en başarılı kripto varlık yöneticilerini daha az başarılı olanlardan ayırt etmek için bir derecelendirme sistemi kullanılacaktır.

Screenshot_7.png

CINDX, kripto varlık yönetimi pazarındaki sorunlarına çözüm öneren bir projedir. Platformun geliştiricileri, yatırımcıların, varlık yöneticilerinin ve yazılım satıcılarının karlarını artırmak için sorunsuz bir şekilde etkileşime girebilecekleri bir alan yaratmıştır. Aynı zamanda, bu katılımcıların geleneksel pazara kıyasla karşılaştıkları riskler büyük ölçüde azalmaktadır. CINDX, yöneticilere fonlara doğrudan erişim sağlamadan yatırımcıların fonlarının üçüncü taraf yönetimine izin verir ve bir derecelendirme sistemi ile blok zincirine dayalı, doğrulanabilir ticaret geçmişini sağlayacaktır. Bu sayede ve CINDX tarafından sunulan diğer birçok özellik sayesinde ticaret yapacaklar, kripto varlıklarının gerçek kazanç potansiyelini güvenli ve şeffaf bir platformda gerçekleştirmeye yardımcı olabileceklerdir.

CINDX Token ve ICO Bilgileri

Screenshot_4.jpg

• Simgesi: CINX
• Platformu: Ethereum
• ICO Başlama Tarihi: 08.08.2018
• ICO Bitiş Tarihi: 27.09.2018
• Standart: ERC20
• Token Miktarı: 58.000.000 CINX
• Fiyat: 1 CINX = 1USD
• Kabul Birimi: ETH
• Soft Cap: 6.000.000 ABD Doları
• Hard Cap: 30.000.000 ABD Doları

Screenshot_10.png

Yol Haritası

Screenshot_14.png

Ortaklar

Screenshot_16.png

Proje Ekibi

Screenshot_17.png

Faydalı Linkler

İnternet Sitesi: https://cindx.io/
Teknik Rapor: https://drive.google.com/file/d/1QND8G_gccBJrZ1rBfh2Q8FE1iB-hiC-m/view
Telegram: https://t.me/cindx_official
Twitter: https://twitter.com/CINDXPlatform
Facebook: https://www.facebook.com/cindx.io/
Reddit.: https://www.reddit.com/r/cindx/
Medium: https://medium.com/@cindx
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCWbFPz5vZXm7VN-WMaYWZeQ
Instagram: https://www.instagram.com/cindex_platform/
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/11536833/
BTT ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4421275.0
BTT BOUNTY: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4421263.0

Author: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1252009

Did you like this?
Tip ico-Analist with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin Cash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to ico-Analist

Scan to Donate Ethereum to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to ico-Analist

Scan to Donate Litecoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to ico-Analist

Scan to Donate Monero to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to ico-Analist

Scan to Donate ZCash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Ethereum, ico

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir