COINNUP: YENİ NESİL, ÇAĞDAŞ VE GÜVENİLİR KRİPTO PARA PLATFORMU

Küreselleşen dünyamızda teknolojinin gelişmesi ile birlikte sağlıktan eğitime, tarımdan spora kadar her sektör yenikliklere ve değişimlere uğramıştır. Bu değişimimin en fazla görüldüğü alan ise iş dünyası ve para piyasalarıdır. Özellikle devrimsel bir şekilde internetin hayatımıza girmesi ve beraberinde gelen avantajlarının yaygınlaşması ile başta alışveriş alışkanlıklarımız olmak üzere günlük olarak yaptığımız birçok iş ve işlem dijital dünyaya taşınmıştır.  İnternetin sayesinde oturduğumuz yerden online olarak akademik programları takip edip, faturalarımızı ödeme, dünyanın bir ucundaki kişi ile iş görüşmesi yapabilme, sınırsız bilgi ve veriye anında ulaşabilme imkanı bulduk. Özellikle mağaza, dükkan gezmek yerine en kaliteli ürünü, en ucuz şekilde dünyanın bir ucunda bile olsa oturduğumuz yerden alma imkânına kavuştuk. Market alışverişimiz evimize gelmeye başladı ve sosyal medya platformlarını takip ederek indirimlerden zamanında haberdar olduk şansımız oldu.

Bütün bu gelişmeler özellikle iş dünyasını fazlasıyla etkiledi ve büyük küçük bütün şirketler sınırlarını aşarak denizler ötesine mal ve hizmet satmaya başladılar ve bütün reklam, pazarlama ve tanıtım kampanyalarını internet üzerine taşıdırlar. Bunun üzerine dünyamızdaki en büyük endüstri e-ticaret endüstrisi haline gelmiş oldu. Böylece B2B (business to businness) iş dünyası arasındaki ve B2C (business 2 consumer )iş dünyası ile tüketici arasında gerçekleşen işlem ve pazar hacmi dünya genelinde yıllık 10 trilyon dolardan fazla bir pazara sahip oldu. Bu rakamları küçümsememek gerek çünkü bu rakam Google, Microsoft, Apple,  Ali Baba, E-Bay, Amazon ve Facebook’un toplam hacimlerinden daha büyüktür. Ayrıca her dakikada dünya genelinde 91.324 B2B ve B2C transferi gerçekleşmektedir. Ortalama olarak 591 dolarlık B2B ve 56 dolarlık B2C’ lik sipariş geçilmektedir. İşte bunlar istatistikler olarak karşımıza çıkmaktadır. Peki bu kadar büyük bir pazarda problem nedir? Problemleri sıralayacak olursak; çok yavaş ve az güvenlik içeren platformlar, 100 doları bulan transfer ücretleri, gizli dönüşüm oranları ve bazen 5 günü bulan ücret ödemeleri, her satışta yaklaşık %2.5 ile %4’ ü bulan komisyon oranları mevcut pazardaki sorunlar olarak karşımıza çıkmaktadır ve e-ticaret endüstrinde de yıllık 10 trilyon dolarlık bir açığa sebep olmaktadır.

CoinnUp yaklaşımı devrimsel bir şekilde ortaya koyduğu ekosistem modeli ile sorunlara  pratik çözümler önermekte ve herkesin kullanabileceği basit ve ergonomik bir e-ticaret  platformu olarak ortaya çıkmaktadır. Bu sayede alım satımlarda yapılan transferler çok hızlı olmakla birlikte çok üst derecede bir güvenlik içermekte, ödemeler hemen olmakta, gözüken ya da gizli hiçbir transfer ücreti alınmamakta, aylık aidat ödemesi bulunmamakta ve en güzeli de, hem gerçek para birimleri hem de kripto para değerleri ile ödeme yapılabilme imkanı olacaktır.

Kısaca Coinnup uygulaması, bütün müşterileri için kripto varlık yönetiminin tüm önemli kilit bileşenleri arasındaki noktaları bir araya getirerek birleşik bir ara yüz sunmayı amaçlamaktadır. Böylece Coinnup ekosistemi, kripto ekonomiyi düzene sokmakla kalmayacak, son derece kolay, taşınabilir, güvenli ve teknik olarak güçlü bir platform sunacaktır. Bunun için teknolojinin bütün avantajlarından da faydalanacak, gelişmeleri anında takip edecek hatta bu gelişim ve değişimlerde öncü de olacaktır.

Coinnup platformu, kullanıcılarına kesintisiz 7 gün 24 saat olmak üzere birçok kullanılan ve popüler olan yabancı diller dahi olmak üzere müşteri desteği sağlayacaktır.

Coinnup’ın sunacağı bazı çözüm önerileri ise portföy yönetim sistemi kurarak ve kullanıcıların dijital varlıklarını kaydederek, takip ederek ve hatta varlık alım satımların geçmiş hareketlerini kaydeden bir raporlama hizmeti sağlamak için kimlik doğrulama merkezi kurarak, kullanıcıların anında kimliklerini doğrulayarak oluşabilecek güvenlik zafiyetlerinin önüne geçmek ve işlemleri gereksiz kimlik kontrolü ile vakit kaybetmeksizin hızlı gerçekleştirilmesini sağlamaktır. Buna ilaveten satış noktası sistemi kurarak müşterilerin Coinnup POS sistemi üzerinden günlük harcamalarını ve kripto para alışlarını basitleştirmek ve iş adamları için daha düşük maliyetli yatırım yapmalarına imkan da sağlanacaktır. Ayrıca kullanıcılarına kişisel cüzdanlar vermek suretiyle bitcoin, ethereum, ripple başta olmak üzere birçok kripto para birimi ile değiş tokuşun kolaylıkla yapılacağı ve kullanıcıların geleneksel kur riski gibi riskleri taşımalarını engelleyecek bir ekosistem oluşturulacaktır.38

ICO Bilgileri ve Token Satışı

Coinnup tokenı satışı 23 Nisan 2018 tarihinde başlamış olup 26 Eylül 2018’e kadar da devam edecektir. Minimum satın alma ücreti 250 CU’dur ve ETH, BTC, NEO, LTC ve BCH gibi para birimleri de kabul edilmektedir.

Yol Haritası

Yol haritası da belirtilen hedefler doğrultusunda detaylı bir şekilde hazırlanmıştır. Daha fazla bilgi için internet sitesine https://www.coinnup.com/   bakabilirsiniz.

Coinnup Ekibi

Coinnup ekibi, son derece basit, taşınabilir, güvenli ve teknik olarak güçlü bir platform sunmak için tüm gelişmiş hizmetleri teknolojiden de istifade etmek suretiyle müşterilerine sunmayı hedeflemektedir. Yenilikçi uygulamanın arkasındaki başarılı ekibin bu alanla ilgili ciddi tecrübesi ve birikimi bulunmaktadır.

Faydalı Linkler

Coinnn up ile ilgili daha fazla bilgi için faydalı linkler olarak sizlere sunduğum internet sitesine vb. bakmanızı ayrıca telegram başta olmak üzere sosyal medya platformlarına üye olmanızı tavsiye ederim.

https://www.coinnup.com/

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2831429

https://t.me/coinnup

https://medium.com/@coinnupico

 

 

BTT Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1252009

Bountyhive Kullanıcı Adı: roadsafety

 

Did you like this?
Tip ico-Analist with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin Cash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to ico-Analist

Scan to Donate Ethereum to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to ico-Analist

Scan to Donate Litecoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to ico-Analist

Scan to Donate Monero to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to ico-Analist

Scan to Donate ZCash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
ico

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir