FANTAZİ FUTBOLUN DOĞRU ADRESİ: STRYKZ PLATFORMU

İnterneti hayatımıza devrimsel şekilde girmesiyle birlikte yaşamımızdaki alışkanlıklarımız, hobilerimiz de dahil olmak üzere birçok şey değişmiştir. Hem teknolojideki gelişmeler hem de küreselleşmenin de etkisiyle dünya üzerindeki her yeniliğin, değişikliğin, tutkunun ve hobinin değişmesi de artık her zamankinden daha da hızlı olmaktadır. Fantezi futbol da günümüz dünyasının en hızlı büyüyen ve gelişen oyunlarından biri olmuştur. Hepimizin bildiği gibi futbol dünyada en çok izlenen sporların başında gelmektedir. Dünya üzerinde 3,5 milyar futbol severin olduğunu, Avrupa’daki futbol kulüplerinin 400 milyon Facebook takipçisinin bulunduğunu ve Bayern Münih takımının sadece Çin’de 90 milyon kişilik bir taraftarının olduğunu sizlerle paylaştığımda zaten dünya üzerindeki futbol tutkunluğunu ile ilgili başka bir şey söylememe gerek kalmamaktadır. Futbol tutkunu ve seveni bu kadar çok olunca oyun versiyonu olan fantezi futbolunun da aynı oranda dünya üzerinde ilgi gördüğünü tahmin etmek zor değil. Bende fantezi futbolunu çok seven ve oynayan biri olarak bugünkü yazımın konusunu özellikle fantezi futbol dünyasına heyecan ve yenilik getireceğini düşündüğüm STRYKZ platformuna ayırdım. Daha detaylı bilgi için internet sitesini https://www.strykz.io/ ve
teknik raporu https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/strykz-ico/STRYKZ_Whitepaper.pdf incelemesinizi tavsiye ederim.

Screenshot_15.png

Bir oyun olmasının ötesinde merkezi olmayan bir kripto para birimi ile birlikte fantezi futbolu ve taraftarın dikkatini çekecek ürünleri kullanıcılarına sunmayı amaçlayan STRYKZ Almanya’da bulunan ve bir futbol magazin dergisi olan Kicker ile de partner olmuştur. Ayrıca kullanıcılarına Football-Stars adlı harika bir fantezi futbol uygulamasını sunan STRYKZ platformu reklam yüzü olarak ünlü futbolcu Luis Figo ile birlikte çalışmaktadır.

Screenshot_10.png

Platform ile ilgili bir başka öneli bilgi de Almanya’da bulunan Bundesliga’dan lisans almayı başarması ve bununla birlikte tüm oyuncuların hem resimlerini ve hem de kulüp logolarını kullanabilmelerine ve kullanıcıların canlı bir oyun tecrübesi yaşamalarına fırsat sağlamaktadır. STRYKZ platformunun sunduğu devrimsel hizmetlerden biri de oyuncuların hem UEFA şampiyonlar ligi ve hem de Avrupa liglerindeki takımları ve oyuncularını dijital oyunlarda kullanabilecek olmalarıdır.

Screenshot_14.png

Geleneksel fantezi spor oyunlarında oyuncular sadece kısa süreli oyunlarla zaman geçirirken STRYKZ platformunun bizlere sunacağı yeni yaklaşım sayesinde hem günlük veya haftalık hem de aynı gerçek futbol liglerinde olduğu gibi bir sezon boyunca devam eden maçları dahil olabileceklerdir. Buradaki en büyük avantaj bu maçlara hangi takımın ve oyuncunun katılabileceği ve bunun karşılığında ücretin ne olacağı tamamen kullanıcıların takdirine bırakılmış olmasıdır.

Screenshot_19.png

TOKEN ve ICO Bilgileri

27 Haziran 2018 ve 29 Temmuz 2018 tarihleri arasında devam edecek token satış dönemi için belirlenen fiyat 0,0001 ETH’dir. Platform hard cap olarak 20 milyon dolar, sof cap olarak ise 4 milyon dolarlık bir hedef belirlemiştir. Ayrıca bu platform kapsamında ERC20 standartlı STRYKZ tokenları kullanıcılara sunulacaktır ve kabul için ETH ve RKT gerekmektedir. Platform kapsamında hem maçlardan hem de platforma sağlanan katkılardan dolayı da token kazanmak mümkün olabilecektir.

Screenshot_17.png

Yol Haritası

Screenshot_16.png

Proje Ekibi

Screenshot_12.png

Faydalı Linkler

İnternet Sitesi: https://www.strykz.io/
Teknik Rapor: https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/strykz-ico/STRYKZ_Whitepaper.pdf
Telegram: https://t.me/joinchat/HQP1AhLpDJA3XLRWpcvagg
Facebook: https://www.facebook.com/Strykz.io/
Twitter: https://twitter.com/strykz_official
Medium: https://medium.com/strykz
BTT ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2844567.0
BTT Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4501947.0

Author: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1252009
My Ether: 0xC88bec0352baf47f6f35fe56e76768911461750e

Did you like this?
Tip ico-Analist with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin Cash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to ico-Analist

Scan to Donate Ethereum to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to ico-Analist

Scan to Donate Litecoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to ico-Analist

Scan to Donate Monero to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to ico-Analist

Scan to Donate ZCash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
ico

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

There is something wrong with the server