KRİPTO PARA DÜNYASINA DEVRİMSEL ÖZELLİKLER SUNACAK YAKLAŞIM: Monarch

Hayatımıza devrimsel bir şekilde giren yeni nesil blok zinciri teknolojisi hem üst düzeyde güvenli oluşu hem hızlı ve ekonomik hem de şeffaflığı sayesinde günümüz dünyasını en popüler gelişmelerinden biridir. Kripto paraların da doğmasına sebep olan bu teknoloji şu anda bütün sektörler tarafından talep görmektedir. Kripto para dünyası da bütün iş ve işlemleri blok zincirinin sağladığı devasa avantajları sonuna kadar kullanarak geleneksel bankacılık sistemin sağlayamadığı konforu kullanıcılarına sağlamayı amaçlamaktadır. Aslında internetin hayatımıza girmesi ile birlikte artan sosyal medya platformları ve basında çıkan haberler sayesinde insanlar daha çok kripto paralar ile bilgi edinebilmektedir. Ancak dünya nüfusunu düşündüğümüzde halen kripto para kullanımı çok azdır.

Kripto paraların kullanıcılarına sağladıkları faydaları sayılamayacak kadar çok olmasına rağmen basında çıkan olumsuz haberler, gerek gerçek para biriminden kripto para birimlerine, gerekse kripto para biriminden diğer kriptolara ve gerçek para birimine geçişlerin nasıl yapıldığı hala bir çok kişi için bir muammadır. Bunun dışında piyasadaki fiyatlardaki dalgalanmalar da kripto paraya yatırımın önündeki en büyün engeldir. Özellikle volatilite sorunu ve kripto varlık paralarda sık sık yaşanan devalüasyonlar kripto paralarımızın değerlerini yitirmelerine neden olmaktadır.  Alışveriş alışkanlıklarımızı değiştiren ve yatırım alternatiflerini geliştiren kripto para birimlerini kullanmak aslında hala teknik bilgi gerektirmektedir. Özellikle kripto para transferi veya yatırım yapacağımız gerek borsa gerekse cüzdan ve platformlar herkesin anlayamayacağı kadar karışıktır. Özellikle üyelikler, özel anahtarlar, şifreler internete açık olduğu için risk altındadır. Ayrıca bu şifreler ve anahtarlar kolayca kaybolabilir ya da çalınabilir. Ek olarak her defasında birçok KYC girişleri ve uzun onaylanma süreçleri, hesap kurulumundaki zorluklar birçok kişinin kripto para dünyasına girişini zorlaştırmaktadır.

İşte mevcut kripto dünyadaki bütün bu sorunların farkında olan ve bu problemlere çözüm olmak için ortaya çıkmıştır. Bu süreçte Monarch, kullanıcılarının banka hesabı bilgilerini Monarch platformu ile bağlayarak kripto paralarını satın almalarına imkan sağlayan ve blok zincirinin devasa gücünü kullanan bir platformdur. Kullanıcılar bu çok kullanışlı platform sayesinde kripto paraları çok kolayca satın alabilmekte ve satabilmektedir. Ayrıca bütün bu işlemlerden sonra gerçek para birimini tekrar banka hesabına geri yükleyebilmektedirler. Ek olarak Monarch, kullanıcıları için üst düzey gizlilik ve güvenlik sağlamakla birlikte,  kullanıcıların hem özel anahtarlarını hem de şifrelerini dijital bir depoda saklayacakları bir şifre oluşturma aracıyla da koruyacaktır.

Monarch platformunun bu alana katacağı bir yenilikte üçüncü taraf değişim borsaları olan Binance, Bittrex, Coinbase’e de bağlanabilmeyi amaçlamaktadır. Bu sayede kullanıcılar birçok platformu tek bir platform gibi kullanabileceği kullanıcı dostu olacak bu uygulamada bütün işlemlerini gerçekleştirebilecekleridir. Monarch’ın kripto dünyaya katkısı bunlarla da sınırlı değildir. Özellikle birçok değişim seçenekleri arasındaki mevcut olan en iyi alış ve satış fiyatını bulabilmek için borsalarla ortaklıklar da kuracaktır. Ayrıca Monarch, platform kullanıcılarının Netflix, kredi, elektrik faturaları, araç taksitleri, Amazon vb. gibi bütün aboneliklerini izleyebilmesine, başlatabilmesine ve durdurabilmesine izin veren yineleyerek bir ödeme aracını da entegre etmeyi planlamaktadır.

Bütün bunların ötesinde kripto para birimlerinin bir ödeme yöntemi olarak benimsenmesinin önünde en büyük engel olan piyasadaki oynaklıktan dolayı bütün token satış gelirlerinin % 10’unu Monarch Security Tokens’in değerini fiziksel, gerçek bir değere geri çevirebilmek için gümüş kullanılacaktır. Kısaca Monarch Hot Wallet ekosistemi, Monarch Security Token’ı sürekli olarak işlem ücretlerinden elde edilen gelirin % 10’undan gümüşle finanse edecektir. Böylece Monarch Hot Wallet işlem ücretlerinin yaklaşık % 50’si Monarch Security Token Holders ile orantılı olarak dağıtılacaktır.

Monarch yaklaşımı özetle kimlik yönetimi, düzenli ödemeler, güvenli cüzdan, kripto para değişim işlemleri, fatura düzeltmeleri, kullanıcı dostu gibi devrimsel özelliklerini müşterilerine sunacaktır.

Ek olarak bu pltformun bütün tanıtım çalışmaları Bountyhive isminde son derece kurumsal ve alanında başarılı bir şirket tarafından yürütülmektedir. Profesyonel kadrosu ile birlikte Bountyhive’i seçmek Monarch platformunun başarılı bir ICO dönemi geçireceğinin en büyük kanıtıdır. Aşağıdaki linkten sizde kampanyaya katılıp ödül kazanma imkânını yakalayabilirsiniz.

Bountyhive Kampanya Linki: https://bountyhive.io/browse/MonarchToken

ICO ve Token Bilgileri

Monarch, iki tokenlı bir yapı kullanacaktır. Bunlar Monarch Security Tokenı (MTS) ve Monarch Utility Token (MT). Bunlardan Monarch Security Token, sahiplerinin fiziksel gümüş olarak biriken fon desteğinden ve temettü dağıtımından yararlanmalarını sağlayacaktır. Monarch Utility Token ise ücret yapısını ve ödeme iyileştirmesini optimize etmek için bir işlem aracı olarak kullanılır. Yani özetle ekosistemdeki işlemleri yürütmek için MT kullanılacaktır.

Monarch Utility Token (MT)

 • Token Miktarı: 1 Milyar
 • Ön Satış Tarihi: 15 Temmuz 2018
 • Ön Satış Token Fiyatı: 0.15 USD
 • ICO Satış Tarihi: 15 Ağustos 2018
 • ICO Token Fiyatı: 20 USD

Monarch Security Tokenı (MTS)

 • Toplam Token Miktarı: 500 Milyon
 • Ön Satış Tarihi: Haziran 2018
 • Ön Satış Token Fiyatı: 0.125 ile 0.188 USD arası değişiyor.
 • ICO Satış Tarihi: 15 Ağustos 2018
 • ICO Token Fiyatı 0.25 USD
 • Hard Cap: 105 Milyon USD

Yol Haritası

Monarch Ekibi

Monarch Platformu ile ilgili daha fazla bilgi için faydalı linkler olarak sizlere sunduğum internet sitesine ve teknik rapora bakmanızı, ayrıca telegram başta olmak üzere sosyal medya platformlarına üye olmanızı tavsiye ederim.

Faydalı Linkler

İnternet Sitesi: https://monarchtoken.io/

Teknik Rapor: https://monarchtoken.io/wp-content/uploads/2018/06/monarch_whitepaper-1.pdf

Telegram: https://t.me/MonarchToken

Twitter: https://twitter.com/monarchtoken

Facebook: https://www.facebook.com/MonarchToken/

Bountyhive Kampanya Linki: https://bountyhive.io/browse/MonarchToken

 

Bountyhive Kullanıcı Adı: roadsafety

Referrals: https://bountyhive.io/r/roadsafety

Did you like this?
Tip ico-Analist with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin Cash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to ico-Analist

Scan to Donate Ethereum to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to ico-Analist

Scan to Donate Litecoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to ico-Analist

Scan to Donate Monero to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to ico-Analist

Scan to Donate ZCash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Ethereum, ico

4 thoughts on “KRİPTO PARA DÜNYASINA DEVRİMSEL ÖZELLİKLER SUNACAK YAKLAŞIM: Monarch

 1. Monarch son zamanlarda adını sıkça duyduğum projelerden biri. ICO’da başarılı olacağa benziyor. Bu açıklayıcı yazı için teşekkürler

 2. Monarch , tüketiciler ve tüccarlar arasında basit ve kullanımı kolay bir köprü sağlayan devrim niteliğinde bir ödeme platformudur

 3. Kullanıcılar, işlemlerini gerçekleştirmek için özel anahtarlarını ve şifrelerini ve sıcak bir cüzdanını saklamak için morina cüzdanı alacak olması güven sorununa çözüm olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

There is something wrong with the server