KRİPTO PARAYLA İLGİLİ HER ŞEY BU PLATFORMDA: CRYPTASIST

Screenshot_11.png

Günümüzde teknolojik gelişmeler hayatımızın her alanında köklü değişimler getirmekte. Alış verişten eğitime, tarımdan sağlığa, dijital aletlerden yatırım şeklimize kadar teknoloji hayatımızın içinde aslında. İnternetin evlerimize girmesiyle de kendimiz de değişimleri yakından takip ederken bir yandan da oturduğumuz yerden keyfini çıkarır olduk. Aslında hayatımızda kilit noktalarda olan bu değişimler paraya dayanmakta. Blokchain teknolojisi literatürümüze girdiğinden itibaren sanal para da denilen kripto paralarla tanıştık. Kiminin çok kazandığı yorumu yapılırken diğerinin güvensiz yorumları iyice kafamızı karıştırdı. Arama motorlarında en çok merak edilen konu olarak karşımıza çıkan kripto paralar global olarak para kullanımında kolaylıklar sağlamıştır. Ayrıca kripto paraların vergiye tabi olmamaları, transfer bilgilerinin görüntülenememesi, devletlerin ekonomilerinden etkilenmiyor oluşu, merkez bankasına bağlı olmadığından manipülasyondan etkilenmiyor oluşu, para transferlerinin hızlı yapılıp işlem maliyetinin olmaması, işlemler yapılırken dijital cüzdanların kullanılması gibi bir çok özelliği bu para biriminin ilgi çekmesine yatırım aracı olarak kullanılmasına yol açmaktadır. Fakat bu para birimine dair medyada çıkan haberler, paradaki dalgalanmalar, gerçek parayla aradaki geçişin bilinmemesi, kripto para kullanılan platformlarım karışıklığı ve anlaşılmazlığı, kullanımındaki teknik bilgi eksikliği gibi konular bizlerin kripto paraya karşı biraz mesafeli durmamıza neden olmaktadır. İşte Cryptassist tüm bu engellerin üstesinden gelerek müşteriden işletmeciye kadar kripto para kullanımını sağlayacak bir platform olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu platformun amacı ticaretten haber uyarılarına borsadan banka kartına kadar kripto varlık ekosistemine erişimi herkese sağlamak. Şu anda kripto para sektöründe oldukça karışık günler yaşanıyor. Bu karmaşıklığı çözmek için yola çıkan Cryptassist, kaynakları tek bir konumda birleştirerek yani farklı coinleri tek bir araç çubuğuna bağlayarak problemlerden bir tanesini çözmüş oluyor. Bu platform sayesinde Arbitraj ve ticaretle ilgili uyarıları alabilir, yaklaşmakta olan ICO’ları araştırabilir, ticaret çiftlerinin yayınlarına ulaşabilir, borsayı takip edebilir, kullandığınız kartla (debit kart) dünyanın her yerinde 50 kripto para birimiyle harcama yapabilirsiniz. Debit karta en iyi 50 kripto para yüklenebilir, Visa veya Master card’ın kullanıldığı her yerde kulanılır. Yani kripto parayla ilgili bütün soru ve sorunlarda Cryptassist yanınızda olacak. İster kripto parayla teni tanışmış olun isterseniz bu işin kurdu olun bu platform size gerekli olacak tüm hizmetleri ve daha fazla kazanmayı sağlayacaktır.

Screenshot_1.png

Cryptassist, kişiye özel sunduğu stratejiler ve çözümleri herkes kendi CTA’sını kullanarak bu bildirimlere ulaşabilecek. Ayrıca diğer kripto paraların ölçeklenebilirlik problemini de herkesin kullanabileceği Cryptassist CTA’yı oluşturarak çözümlemiş oluyor. Cryptassist, tarafından sunulmuş olan hizmetlerin bir çoğunun kullanımı ya ücrete tabi olmayacak ya da uygulama az ve ekonomik maliyetlerle takip edilebilecek.

Screenshot_2.png

Cryptassist, platformunda yeni deflasyon modeline göre kullanım başına yapılan harcamalar bir adreste toplanarak yanacak ya da kilitlenecek. Arz devamlı azaltılarak kalan paraların değerlerinin yükselmesi amaçlanacak.
Cryptassist, arttırılmış bir geçeklik oyunu olan CryptoGo ile kullanıcıların somut ödül kazanmasına ayrıca kripto aramalarına bulmalarına imkan verecektir.

Screenshot_6.png

Cryptassist, ChatPay özelliği ile kullanıcıların satıcılarla iletişim kurmasına ve sohbet platformunu kullanarak para almalarına ya da göndermelerine de imkân verecektir. Ayrıca Cryptassist kullanıcıları yakınlarındaki diğer kullanıcıları bulup ekleyebilir veya ticaret yapabilirler. Kullanıcılarına eşsiz yaşantılar sunmak için geliştirilen Exchange ile CTA kullanıcılarına özel indirim uygulayan bir spot borsa da platformda bulunmaktadır.

Screenshot_15.png

Tüm bu özelliklerin yanı sıra Community forumla kripto paralarla ilgili sohbetler yapabilir, social media scanner ile en çok kullanılan kripto paraları grafiğe göre analiz edebilirsiniz.

Sayamadığım daha pek çok özelliği bulunan ve aranan tüm özellikleri üzerinde barındıran bu platformun geleceği çok parlak gözüküyor. Fikir yine de sizlerin!

ICO ve Token Bilgileri

Screenshot_28.png

Yol Haritası

Screenshot_17.png

Proje Ekibi

Screenshot_18.png

Faydalı Linkler

İnternet Sitesi: https://www.cryptassist.io/
Teknik Rapor: https://www.cryptassist.io/assets/downloads/whitepaper.pdf
Telegram: https://t.me/cryptassistcoin
Facebook: https://www.facebook.com/CryptAssistCoin/
Twitter: https://twitter.com/cryptassistcoin
Reddit: https://www.reddit.com/r/CryptAssist/
Medium: https://medium.com/@cryptassistcoin
BTT Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4563578.0
Author: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1252009

Did you like this?
Tip ico-Analist with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin Cash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to ico-Analist

Scan to Donate Ethereum to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to ico-Analist

Scan to Donate Litecoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to ico-Analist

Scan to Donate Monero to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to ico-Analist

Scan to Donate ZCash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Ethereum, ico, News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir