LÜKSE VURULAN BLOK ZİNCİR: ALLUXE
Screenshot_1.png

Her insanın ihtiyacı ve hayattan beklentisi birbirinden farklıdır. Paranın icadından özellikle de sanayi devriminden itibaren elinde her zaman yüksek miktarda para bulunduran bir sınıf her toplumda ve her çağda yer almıştır. Doğasının gereği olarak her zaman daha fazlasını isteyen insanoğlunun ihtiyaçları da elinde bulunan para ve teknolojik imkanlar ile doğru orantılı olarak artarak devam etmiştir ve bu artış sürekli devam edecektir. Sürekli bir teknoloji tüketimi mevcuttur ve temel yaşamsal ihtiyaçlar bu uğurda feda edilmektedir. Tarih insanlığın ihtiyaçlarından çok hevesleri için mücadele ettiğini göstermektedir. Yaşadığımız teknoloji çağında modern insana ihtiyacı sorulduğunda lüks tüketimin daha ön plana çıktığını görmekteyiz.

Neyin ihtiyaç, neyin lüks olduğu insandan insana değişir. Her insan, kendi gelir durumuna göre, ihtiyaç ve lüks tanımı yapar. Gelirleri ve görgüleri arttıkça insanlar, bazı ürün ve hizmetleri lüks olmaktan çıkartıp ihtiyaç sınıfına sokarlar. Bazen de başkalarında gördüklerine sahip olma ve prestij kazanma isteği de insanların ihtiyaçlarını belirlemektedir.

İşte Alluxe adlı platform tüm bu lüks ihtiyaçlara cevap vermek adına yıllardır dünyada birçok metropolde insanlara lüks ihtiyaçlarını satın almak veya kiralamak için hizmet veren aracı bir kurumdur. Alluxe platformuna ulaşmak ve bu platformdan size eşsiz deneyimler yaşatacak, helikopter kiralamadan yat gezisine, spor arabalardan lüks otellere hatta lüks saatlere kadar her şeye ulaşmak, bir IOS veya Android uygulaması kadar yakın. Platformun resmî web sayfası da bu lüksü yansıtır niteliktedir. https://alluxe.io/

0_8l7vK9PTpIyWxUe4.png

Alluxe Projesi Neler Sunmaktadır?

İnsanlar için lüks ürünlerin ve hizmetlerin, mükemmel kalitede sunulmaları, ince bir estetik zevke hitap etmeleri, yüksek deneyim değerine sahip olmaları ve tüm bunlara aynı anda erişim sağlayabilmeleri önem arz etmektedir. Alluxe tam olarak bu avantajları birlikte sağlarken, son yılların yükselen değeri blok zincir teknolojisinin sunduğu imkanlardan faydalanarak müşterilerine daha uygun, daha hızlı ve daha güvenli hizmet sunmak amacıyla platformunu blok zincire entegre etmeye hazırlanıyor.

Screenshot_8.png

Alluxe’nin blok zincire entegrasyonu ile özellikle ödeme konularında engeller ortadan kalkacak ve Alluxe platformunun özel kripto parası ile yapılacak olan ödemeler çok kısa sürede ve güvenli şekilde tamamlanabilecektir. Blok zinciri teknolojisi en başta insanlara; para birimleri arasında yapılan çevirme işlemlerinden doğan ücretler, geleneksel ödeme yöntemlerinden doğan vergi ve diğer masraflar ile transfer işlemleri için ödenen yüksek komisyonlardan kurtulma imkânı sunmaktadır. Ayrıca Alluxe platformunun kullanıcılarına ait kişisel bilgiler blok zincirde kayıtlı olacaktır. Tüm verilerin bu sayede güvenle saklanması sağlanmış olacak ve merkezi olmayan yapısı sebebiyle dolandırıcılıkların önüne geçilecektir. Alluxe platformunun sunduğu diğer bir kolaylık ise alınan her hizmet akıllı kontratlar ile sağlanacağı için ve herhangi bir anlaşmazlığa yer olmayacaktır.

Screenshot_3.png

Alluxe platformunun amacı dünyanın birçok noktasında müşterilerine blok zinciri teknolojisi temelli, maksimum güvenlik ve veri gizliliği prensibine dayalı olarak, ihtiyaç duydukları tüm lüks tüketim araçlarını tek bir platform üzerinde kolayca satın alma veya kiralamalarını sağlayacak lüks bir Pazar alanı kurmaktır.

Screenshot_4.png

Alluxe platformu derecelendirme sistemindeki ortakların doğrulanması ve sıralanması geniş ve çeşitli teklifler, güvenlik ve işlemlerin yüksek hızı, suiistimallere karşı ve anlaşmazlıkların çözümü için merkezi olmayan altyapı, yüksek hizmet seviyesi, cashback, sadakat programı tarafından sağlanan ek bonuslar ve ödüller gibi kullanıcılara sunduğu imkanların yanında hizmet sağlayıcılarına da Gizlilik sınırlarını ihlal etmeden müşterileri bulma fırsatı, ödemenin alınacağı para birimini seçme imkanı ve maliyetleri düşürme imkanı da sunmaktadır. Proje teknik dokümanında daha detaylı bilgiler yer almaktadır. https://drive.google.com/file/d/1Nj1Afqdk_CLXL9PWmBhSZ0ZPE_uPGcB-/view

Screenshot_5.png

Alluxe platformu tüm müşterilerine özel sadakat programları sağlamayı taahhüt etmektedir. Ücretsiz olan standart üyeliğin yanında;standart üyeliğin tüm olanakları, lüks markalar içeren özel etkinliklere davetiye gönderme, 7/24 VIP hizmeti, çeşitli kategorilerde ortaklardan özel teklifler, önemli etkinliklere davetler, örneğin premium araba sunumları, özel gösterimler ve film festivalleri, yatlarda partiler, özel sanat sergileri, vb. çeşitli ihalelere ayrıcalıklı erişim gibi bir çok alanda ayrıcalık tanınan VIP üyelik imkanı sunmaktadır.

37528058_245176562764558_1577624118696607744_o.png

Ödeme yapmada kolaylığı ve güveni sağlamak için Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Dash, ve gerçek para birimleri ($, €) ile ödeme yapmaya imkan sağlayan alluxe cüzdanları oluşturulacaktır. Ödeme güvenliğini sağlamak için hizmet kullanıcılarının ek bilgi sağlama noktasında Alluxe.io harika bir rehber olacak ve güvenlikten asla ödün vermeden kimlik teyidi için sağlanan belgeler şifreli olarak saklanacaktır.

Screenshot_6.png

ALLUXE ICO VE LXC TOKEN BİLGİLERİ

Alluxe platformunun blok zincire entegrasyonunu tamamlamasını sağlamak için geliştirilen kripto para LXC sembolü ile kullanıcılara sunulacaktır. LXC token için haziran ve temmuz ayında bir özel satış gerçekleştirilmiştir ve halihazırda bir ön satış yapılmaktadır. Projenin minimum yatırım alma hedefi 1 milyon 800 bin dolar, maksimum yatırım alma hedefi 16,5 milyon dolar olan belirlenmiştir. ICO süresince bir LXC için 0,0004 ETH değer biçilmiştir.

Screenshot_9.png

Şu an devam eden ön satış bonusu %25 olup, 23 Ağustosta başlayacak topluluk satışı için bonus ise %15 olacaktır. Yatırım için ödemeler ETH, BTC, BCH, LTC ve DSH olarak yapılabilmektedir.

Screenshot_10.png

ALLUXE YOL HARİTASI

Screenshot_11.png

ALLUXE PROJE EKİBİ

Screenshot_12.png

ALLUXE SOSYAL MEDYA

Alluxe platformu lüks hizmetleri insanlarla buluşturma noktasında oturmuş bir sisteme sahip olduğu için blok zinciri teknolojisi ile daha da yaygın ve güvenilir hale gelerek müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkaracaktır. Alanında en iyi olan şirketlerle ortak olarak hareket eden alluxe sizlere en iyi hizmeti verebilmek için teknolojik imkândan faydalanmaktadır. Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

İnternet Sitesi: https://alluxe.io/
Teknik Rapor: https://drive.google.com/file/d/1Nj1Afqdk_CLXL9PWmBhSZ0ZPE_uPGcB-/view
Telegram: https://t.me/ALLUXE
Facebook: https://www.facebook.com/alluxeapp
Twitter: https://twitter.com/ALLUXE_
Medium: https://medium.com/@alluxe.pr
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/alluxe/
Instagram: https://www.instagram.com/alluxe_app/
BTT ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3713371.0
BTT BOUNTY: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4085081.0

Author: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1252009
My Ether: 0xC88BEc0352bAF47F6f35Fe56e76768911461750E

Did you like this?
Tip ico-Analist with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin Cash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to ico-Analist

Scan to Donate Ethereum to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to ico-Analist

Scan to Donate Litecoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to ico-Analist

Scan to Donate Monero to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to ico-Analist

Scan to Donate ZCash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Ethereum, ico

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

There is something wrong with the server