Mikro İşletmelerin Küresel Merkezi Olmayan Devrimsel Ağı: CrowdForce

Küreselleşen gezegenimizdeki sektörde görülen değişimlerin en büyük destekleyicisi hiç şüphesiz ki teknolojideki hızlı ve tahmin edilemez değişmelerdir. Büyüme, küreselleşme ve dijitalleşme sürecini de hızlandıran teknoloji sayesinde artık her alandaki iş ve işlemlerimiz hem daha kolay hale gelmekte hem de yaşamımız çok daha konforlu hale gelmektedir. Aslında internetin devrimsel bir şekilde yaşamımıza girmesi ile birlikte bize sağladığı milyonlarca avantaj ve getirisi sayesinde dijitalleşen dünyada başta iş dünyası, finans ve bankacılık işlemleri olmak üzere, alışverişler, okul kaydımız, fatura ödemelerimiz, dünyanın bir ucuyla görüntülü görüşmelerimizi yapabilmekteyiz. Gelişen ulaşım ve iletişim fırsatları sayesinde küresel bir köye dönen dünyamızda insanlar, şirketler, devletler, STK’lar birbirleri ile daha fazla ve daha kolay etkileşime girebilmektedirler. Şirketler bir ülkede ürettikleri mal ve hizmeti başka bir coğrafyaya satabilmekte ve yatırımını bir başka ülkede tasarruf etme imkanına sahip olabilmektedir. Akıllı makinalar, yapay zekâ, nesnelerin interneti, yazılımlar, programlar, uygulamalar derken artık iş dünyası emek ve insan gücünün yerine dijital dünyanın bir gerekliliği olan teknolojiyi kullanmaktadırlar. Bütün bu gelişmelerin sonucunda küresel ticaret ve ekonomi sürekli büyümektedir.

Çoğu gelişmekte olan ülkelerin ticari para piyasalarındaki tüm işlemlerin neredeyse % 94’ü nakit para kullanılarak yapılmaktadır. Sonuç olarak, bu bölgelerde devam eden ekonomik faaliyetlerin büyük bir kısmı, geçim seviyesinde gerçekleşmekte ve geleneksel pazarlar aracılığıyla öncelikli olarak çevrimdışı hale getirilmektedir. Bu, pazarın dinamiklerini anlamak için tüketici davranışını bir barometre olarak belirlemeye çalışan şirketler için büyük sorunlar yaratmaktadır. Küresel ekonomik beklentinin çok gerisinde kalmadan, gelişmekte olan piyasalarda büyümeyi destekleyecek yeterli stratejiler geliştirmek son derece önemli hale gelmiştir.

Yönetilen nüfuslar, kaliteli ürünlere ve finansal hizmetlere ekonomik erişim istemektedirler. Şirketler, STK’lar, girişimler, hükumetler ve blok zinciri şirketleri sürekli olarak bu pazarlara etkili bir şekilde hizmet etmenin yollarını aramaktadır. CrowdForce, işletmelere, bankalara, dijital cüzdanlara ve değişim şirketlerine gelişmekte olan pazarlardaki yetersiz hizmetlere erişim sağlamak için mobil teknolojiyi ve en büyük satıcı ağını kullanmaktadır.

CrowdForce yaklaşımının esasını ortaya koymak ve bu şirketlerin gelişmekte olan piyasalara ölçeklendirilmesini sağlayacak uygun bir çerçeve oluşturulmasını sağlamak adına hazırlanan teknik rapor çok doyurucu bilgi ile doludur. Bu yaklaşımın önümüzdeki 5 yıl içinde dünyadaki finansal katılımda yaklaşık % 100 oranında artış sağlayağı değerlendirilmektedir. CrowdForce, geliştirilmiş işlemsel ekosistem ve blok zinciri uygulamasıyla ilişkili düşük maliyetlerle birlikte hem pazar araştırması hem finansal analiz hem de dijital içerme için sağlam bir blok zinciri altyapısı sağlamayı da amaçlamaktadır.

Bütün bunlara ek olarak CrowdForce yaklaşımı hem işletmelere, bankalara hem de dijital cüzdanlara ve değişim şirketlerine gelişmekte olan piyasalardaki yeterli olmayan hizmetlere erişim imkanı sağlayabilmek adına mobil teknolojiyi ve ağını kullanacaktır. Ayrıca Crowdforce hem vasıflı hem de vasıfsız insan gücünden oluşan en büyük aracı ağını kullanarak bahse konu sorunları çözecek bir altyapı kuracaktır. Böylece Afrika kıtasının en büyük çevrimdışı veri dağıtım ağı olarak bu platform kapsamında hem kobi’lere, öğrencilere, gençlere ve kitle pazarına dijital hizmet sunacak ve daha fazla gelir sağlama imkanı ile birlikte sürdürülebilir kalkınma planları desteknmiş olacaktır.

Bu platform bütün tanıtım faaliyetleri için Bountyhive isminde son derece kurumsal ve başarılı bir şirket ile çalışmaktadır. Bountyhive’ın bu projenin başarılı bir satış dönemi geçirmesi noktasında çok isabetli bir seçim olduğunu düşünmekteyim.

ICO VE TOKEN BİLGİSİ

CFR token bu platformun hem yakıtı olacak hem de bütün iş ve işlemlerde kullanılabilecektir. Daha fazla bilgi için internet sitesi https://token.crowdforce.io/ veya teknik raporu https://token.crowdforce.io/whitepaper.pdf ziyaret edilebilir.

  • Token Simgesi: CRF
  • Token Fiyatı: 1 CRF = 0,03 USD
  • Platformu: Ethereum
  • Ön ICO: 15 Eylül 2018-31 Ekim 2018
  • ICO SÜRESİ: 12 Kasım 2018 –  14 Aralık 2018
  • Kabul: ETH, BTC, LTC, XRP
  • Minimum yatırım: 100 USD
  • Soft Cap: 15.000.000 USD
  • Hard Cap: 15.000.000 USD

PROJE EKİBİ

FAYDALI LİNKLER

Web Sitesi: https://crowdforce.io

Teknik Rapor: https://token.crowdforce.io/whitepaper.pdf

Twitter: https://twitter.com/mobileforms

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/10623607/

Medium: https://medium.com/@myCrowdForce

Reddit: https://www.reddit.com/user/myCrowdForce

Telegram: https://t.me/forcetoken

Instagram: https://www.instagram.com/mobileformsofficial/

 

Bountyhive Kampanya Linki: https://bountyhive.io/join/Crowdforce

Bountyhive Kullanıcı Adı: roadsafety

Did you like this?
Tip ico-Analist with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin Cash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to ico-Analist

Scan to Donate Ethereum to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to ico-Analist

Scan to Donate Litecoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to ico-Analist

Scan to Donate Monero to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to ico-Analist

Scan to Donate ZCash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
ico

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir