TATİLE ÇIKMANIN EKONOMİK VE KEYİFLİ YOLU: WEGOLD

Gezmek ve seyahat etmek, tatile gitmek yorucu bir çalışma sonrasında hepimizin en çok istediği ya da hak ettiği bir aktivite veya dinlenme şeklidir. İnsanlar bir yıl boyunca yoğun bir şekilde çalışarak ailelerinin geçimlerini sağlamakta ve bu iş stresinden de tatile çıkarak kurtulmakta, bir şekilde kendini de ödüllendirmiş olmaktadır. Artık tatile çıkmak, seyahat etmek bir hobi olmasının yanı sıra bir ihtiyaç da olmuştur.  İnsanlar artık sadece tatile çıkmak için seyahat etmemekte, eğitim, sağlık, spor,  iş, kültür vb. birçok sebep seyahat etmemizi gerektirmektedir. Tabi hazır bir bilmediğimiz bir coğrafyaya seyahat etmişken de gittiğimiz kültürün özelliklerini öğrenmemiz, lezzetlerini tatmamız ya da yeni insanlarla tanışmamız gezmenin olmazsa olmazlarındandır.

Küreselleşme ile dünyanın bir global köy haline gelmesi, gelişen teknoloji ile birlikte ulaşım imkanlarının artması ve dünya nüfusunun 8 milyara yaklaşması dünya üzerindeki hareketliliği de arttırmıştır. Birleşmiş Milletler Turizm Örgütü olan UNWTO tarafından her yıl yayınlanan World Tourism Highlights isimli 2017 yılına ait rapora göre, 2016 yılında uluslararası seyahatlerin sayısı 2015 yılına göre % 3.9 oranında artmak suretiyle 1 milyar 235 milyona ulaşmıştır.  Bu rakamlara baktığında en önemli ilgi çekici detaylardan biri de seyahat edilen bölgelere incelendiğinde % 9 ile Asya pasifik bölgesinde gerçekleştirilen ziyaretlerin en yüksek büyüme oranına sahip olmasıdır. Yine 2016’ da ki küresel turizm gelirlerinin ise 2015 yılı ile karşılaştırıldığında % 2 oranında artması ve 1 trilyon 220 milyar dolara ulaşması da turizm sektöründeki inanılmaz karlığını göstermektedir. Ancak turizm sektöründe tekelleşmenin olması, karlılık ön planda tutulduğu için müşteri memnuniyeti ve tatminine önem verilmemesi, küçük işletmelere düşük ödeme teklif edilerek üst derecede hizmet beklenmesi, küçük işletmelerin güzel hizmetlerini büyük şirketlerin reklam amacıyla kullanması gibi birçok problem bulunmaktadır.

İşte bu süreçte mevcut problemleri çok iyi analiz eden WeGold yaklaşımı Asya turizm endüstrisinde bir devrim yaratmak amacıyla kurulmuş ve yeni nesil blok zinciri teknolojisin de gücünü arkasına almış bir platformdur. Özellikle, Güneydoğu Asya’daki potansiyeli keşfeden bu yaklaşım Çinli gezginlerin dünya piyasasındaki inanılmaz yükselişlerini kara ve hizmete dönüştürmeyi hedeflerken turizm sektöründeki mevcut sorunlara da çözümler üretmiştir. Çok yeni olmasına rağmen Forbes Asia, Chine Daily Asia, Yahoo Finance, Yahoo News, Deal Street Asia gibi ekonomi,gezi ve seyahat otoritelerinden de tam puan ve çok olumlu yorum almayı başarmıştır.

Hepimiz nerede bir turistlik yere tatile gitsek mutlaka Çin’den gelen bir kafile ile karşılaşırız. Aslında Çinli gezginler başta Asya kıtası olmak üzere tüm dünyadaki turizm rakamlarının artmasına katkı sağlamaktadırlar. Tabi ki bunda Çin’in devasa bir küresel güç ve ekonomi olmasının da büyük payı vardır. Bundan dolayı WeGold yaklaşımı gelecek vaat eden bir proje olarak çok karlı bir sektöre yatırım yapmıştır.

Kısaca WeGold yaklaşımı Asya turizm endüstrisindeki problemleri çözmek adına WEGOGO Seyahat Tokenını (WGD) piyasaya çıkarmıştır.  Özellikle blok zinciri teknolojisini kullanan WeGold, kazananın daima tüm karları aldığı mevcut modelin aksine bütün hizmet sağlayıcıların bu karı eşit bir şekilde paylaşacağı ekosistemi kurmayı amaçlamıştır.

WeGold seyahat ekosisteminde Pathfinders denilen dünyadaki yeni turistik yerleri belirleyen seyahat desteği, Aspirasyon servis sağlayıcıları, WEGOGOERS olarak anılan turistler, WeGold tokenları yer alacaktır.

Son olarak WeGold yaklaşımın en büyük avantajı 2017 yılından beri turizm sektöründe yer alarak 5000’den fazla işlem gerçekleştirmiş olması, WeChat Pay, Alipay ile Stripe aracılığı ile çok popüler uluslararası kredi kartlarına entegre olan IOS tabanlı çok kullanışlı bir uygulamasının bulunmasıdır.

Son olarak bu projenin bütün tanıtım faaliyetleri Bountyhive isminde son derece kurumsal ve alanında başarılı bir şirket tarafından yürütülmektedir. Profesyonel kadrosu ile birlikte Bountyhive’i seçmek WeGold platformunun başarılı bir ICO dönemi geçireceğinin en büyük kanıtıdır. Aşağıdaki linkten sizde kampanyaya katılıp ödül kazanma imkânını yakalayabilirsiniz.

Bountyhive Kampanya Linki: https://bountyhive.io/browse/WeGold

ICO Detayları ve WeGold Tokenı

WeGold tokenı olan WGD, Ethereum blok zinciri üzerinde kurulmuş olan bir ERC20 tabanlı bir kripto paradır. WGD WeGold ekosisteminin gelişmesi için de bir katalizör görevi görecektir.

Yol Haritası

WeGold Ekibi

WeGold platformunun başarılı ekibi son derece basit, güvenli ve teknik olarak güçlü bir platform sunmak için tüm gelişmiş hizmetleri teknolojiden de istifade etmek suretiyle müşterilerine sunmayı hedeflemektedir. Yenilikçi uygulamanın arkasındaki başarılı ekibin bu alanla ilgili ciddi tecrübesi ve birikimi bulunmaktadır.

Basında Yer Alan Haberler

Faydalı Linkler

WeGold platformu ile ilgili daha fazla bilgi için faydalı linkler olarak sizlere sunduğum internet sitesine ve teknik rapora bakmanızı, ayrıca telegram başta olmak üzere sosyal medya platformlarına üye olmanızı tavsiye ederim.

İnternet Sitesi: https://wegold.io/

Teknik Rapor: https://wegold.io/Resources/Files/Whitepaper%20-%20English.pdf

Twitter: https://twitter.com/WeGoldToken

Telegram: https://t.me/wegoldbywegogo

Linkendin: https://www.linkedin.com/company/wegold/

Reddit: https://www.reddit.com/user/WeGoldToken/

Facebook: https://www.facebook.com/wegogotravel/

Medium: https://medium.com/@WeGoldToken

 

Bountyhive Kampanya Linki: https://bountyhive.io/browse/WeGold

Bountyhive Kullanıcı Adı: roadsafety

Referrals: https://bountyhive.io/r/roadsafety

Did you like this?
Tip ico-Analist with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin Cash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to ico-Analist

Scan to Donate Ethereum to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to ico-Analist

Scan to Donate Litecoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to ico-Analist

Scan to Donate Monero to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to ico-Analist

Scan to Donate ZCash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Ethereum, ico, News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir