Tedarik Zinciri Sistemi ve SyncFab Platformu

resim 1.jpg

Günümüzde dünyamızda teknolojik gelişmelerle birlikte büyük bir değişim geçirmektedir. Özellikle küreselleşmenin de hızlı dönüştürücü etkisiyle finansal çevreler, endüstri dünyası ve üretim çevreleri teknolojiyi sonuna kadar kullanma eğimi içerisine girmektedir. Aslına bakıldığında dünyadaki her sistem üretmek ve tüketmek üzere kurgulanmıştır. Bir sinema filmi düşünün, verdiği temel mesajların dışında bir izleyici kitlesine hitap etmek için üretilmiştir. Kısacası bir arz ve talep sürecinin sonucudur. Film endüstrisi de aynı bir fabrika mantığı ile çalışmaktadır. Üretim sanayicilerin, fabrikaların, işletmelerin yaptıkları iş ve işlemlerin bir sonucu olduğu gibi girdinin çıktısıdır. Hammadde işlenir ve pamuk olarak giren nesne bir gömlek olarak bizlerin beğenilerine sunulur. Burada aklımıza gelen her şey özünde bir ürün olabilmektedir. Büyük ya da küçük olması önemli değildir. Yani bir kalem de üretimin sonucudur bir uçak da. Her ikisi de iktisat biliminin konusu olan bir döngüdür. Dünya ekonomisinin devleri sonuçta üretim üzerine odaklanmaktadırlar. Dünyadaki gayri safi milli hasılanın yaklaşık üçte birine sahip olan ABD, Çin gibi ülkeler ürettiklerini üretmeye devam ettikleri müddetçe dünya ekonomisinin lokomotifi olmaya devam edeceklerdir. Bu günkü yazımın konusu olan SyncFab, diğer birçok ICO’nun aksine 2013 yılından itibaren ticari hayatını sürdüren ve teknolojinin beşiği olan ABD’nin Kaliforniya eyaleti Silikon vadisi çıkışlı tedarik zinciri yönetim sistemi üzerine olarak mesai yapan bir şirkettir. Bu yüzden derin tecrübe ve birikimini ürettiği MFG tokenlerini bir yatırım aracı olarak kullanmak suretiyle üretimin merkezileştirilmesini amaçlayan eşler arası komünikasyon ile işleyen bir ekosistem modeli inşa etmiştir.

Bu sistemin içerisinde yer alan tedarik zinciri, aslında iki tarafta kamunun ile özel kuruluşların bulunacağı ortaklıklardan oluşturulmuştur. Problemin temelini küçük işletmelerin bazen kullandıkları eski teknoloji, bazen de Pazar bulmakta zorlanmaları oluşturmaktadır. Çünkü alıcı bulan komisyoncular çok yüksek miktarda komisyon isteyerek üreticileri zor durumda bırakmaktadırlar. Bu aşama da SyncFab devreye girerek alıcılar ile üreticilerin tedarik zincirini oluşturan iki tarafı olarak birbirlerini çok daha rahat bulabilmelerine, aralarında kolay ve verimli iletişim kurabilmelerine imkân veren, blok zincir temelli, akıllı sözleşme yönetimli bir ağa bağlanmalarını sağlamaktadır.

resim2.jpg

Sonuç olarak, çok profesyonel ve tecrübeli bir şekilde yönetilen, çok detaylı bir teknik rapora sahip olan, her bilgiyi ve detayı internet sitesinde çok rahat bulabildiğimiz içi dolu, güçlü, kurumsal ve bir de çok şeffaf ICO yapısı ile karşı karşıyayız. Satışının bitmesine çok az bir sürenin kaldığı bu ICO’yu iyi bir yatırım fırsatı olarak değerlendirmek gerektiğini düşünüyorum.

resim3.jpg

ICO ve Token İle İlgili Bazı Bilgiler aşağıda sunulmaktadır.

resim4.png

Token Sembolü: MFG
Proje Protokolü: Ethereum
Fiyat 1 ETH: 6,250 MFG (1 MFG=0,20 USD)
Toplam Arz Miktarı: 1.000.000.000

resim 5.png

Basında bu kadar çok haberde yer alması da çok profesyonel bir iş ortaya çıkardıklarını göstermekte.

resim 6.png

Ek olarak değerlendirme kuruluşlarından o kadar yüksek not almış ki takdire şayan gerçekten.

resim 7.png

Ayrıca bir sürü ulusal ve uluslar arası kurum ve işletme ile ortaklık kurmaları da gelecek vaat eden bir ICO olduğuna işaret etmekte.

resim 8.png

Yol Haritası da son derece detaylı. Eğer yol haritası ile ilgili daha detaylı bilgi isterseniz hem internet sitesini https://blockchain.syncfab.com/hem de teknik raporu https://blockchain.syncfab.com/SyncFab_MFG_WP.pdf inceleyebilirsiniz.

resim 9.png

Burada özellikle 1.Çeyrek 2018’te SyncFab MFG tokenleri satışı başlamıştır. 2.Çeyrek 2018 de ise mevcut 2.0 platformuna MFG Token entegrasyonu sağlanacaktır.

Çok değerli takım üyeleri ile aşağıda tanışabilirsiniz.

10.png

resim 11.jpg

Aşağıdaki Faydalı Linkleri Ziyaret Edebilirsiniz

Web Sitesi: https://blockchain.syncfab.com/
Teknik Rapor: https://blockchain.syncfab.com/SyncFab_MFG_WP.pdf
Telegram: https://t.me/syncfab
Twitter: https://www.twitter.com/syncfab/
Facebook: https://www.facebook.com/syncfab/
BTT Ann: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2286102.0
BTT Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2673427

Author: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1252009

ico

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

There is something wrong with the server