Yapay Zeka Destekli CoinAnalyst Platformunun Kripto Dünyaya Sunduğu Çözümlerle Tanışma Zamanı

Her geçen dün dünyamızdaki inanılmaz değişikler her sektörde devrimsel değişikleri beraberinde getirmiştir. Bütün bu gelişmelerin temelindeki teknoloji hiç tahmin edemediğimiz yenilikleri beraberinde getirmektedir. Bu yenilikler de küreselleşme sürecinde anında dünyanın her köşesine hızlıca yayılabilmektedir. Çünkü gelişen ulaşım ve iletişim imkanları sayesinde deyim yerindeyse dünyamız küçülmüş ve global bir köye dönmüştür. Bunun arkasında dünyamızın dijitalleşmesinin de payı büyüktür. İnternet hayatımıza girmiş bilgi ve veriye ulaşmak her zamankinden hızlı ve kolay olmuştur. Bu gelişmelerin paralelinde bir başka teknoloji de yeni nesil blok zincirinin hayatımıza girmesidir. Her sektöre ve her endüstriye çok kolaylıkla entegre edilebilen bu teknoloji sayesinde devrimsel çözümler birbirini takip etmekte, insanlığa birçok alanda sayısız hizmetler sunulmaktadır. Ancak hepimizin blok zincirini en çok tanımamız ve bilmemizin sebebi kripto paraların arkadaşındaki teknoloji olmasıdır. Özellikle 2017 yılındaki başta bitcoin olmak üzere kripto paralardaki inanılmaz karlılık oranları iş dünyası, finans camiası başta olmak üzere yatırımcıların dikkatini çekmiştir.

Artık bankacılık sistemine geleneksel dedirtecek derecede hızlılık, üst düzey güvenlik, şeffaflık, merkezsiz olması ve düşük transfer ücretleri sunan bu blok zinciri destekli yeni kripto para dünyası hepimizi cezbetmektedir. Bu kadar popüler olması ve yatırımcılar tarafından çokça tercih edilmesine rağmen gerçek para ve ticaretin hacmi yanında kripto paraların mevcut hacimlerinin devede kulak kalmasının birçok sebebi bulunmaktadır.

Bunlardan en önemlisi insanların kripto paralardan kripto paralara ya da gerçek paralara nasıl geçeceğini bilememesi ve anlayamamasıdır. Bunun için belli bir teknoloji bilgisi de gerekmektedir. Buna ek olarak piyasalardaki aşırı belirsizlik ve hareketlenme olması ticaret hayatında kripto paraların kullanımı ile ilgili tereddütleri beraberinde getirmiştir. Diğer önemli sebeplere bakacak olursak bunları kripto işlemler için kullanılacak platformların demode görüntüleri, kullanıcı dostu olmaması ve karışık menüleri, yüksek komisyonlar, çok dilli olmaması, zayıf müşteri hizmetleri, yavaş işlem hızları, piyasadaki hacim ve likidite eksikliği şeklinde sıralayabiliriz. Bunlara ek olarak bu piyasayı bir sahtekarlık alanı olan görenler yüzünden para kaybeden bir çok kripto para sever artık bu piyasalardan uzak durmaktadır.

Bütün saydığım bu problemlerin farkında olan CoinAnalyst platformu, sunacağı devrimsel çözümler ile  kripto dünyaya hem otomatik arama ve veri analizi sunarak kripto para severlere karlı bir süreç sunmaktadır. Aslına bakılırsa bir veri analiz platformu tarafından oluşturulup Cogia GmbH tarafından geliştirilmiş olan CoinAnalyst yaklaşımı, sizlere bahsettiğim bu sorunları çözebilmek adına çok popüler bir başka teknoloji olan AI yani yapay zekayı kullanacaktır. Yapay zeka ile desteklenen bu platform, kripto para dünyasındaki verileri analiz ederek kullanıcıları bilgilendirmek ve yönlendirmek için kullanılacaktır.

Böylece yatırım yapmak isteyenler yatırımlarını yapmadan önce bir analiz ya da değerlendirme yapmak için manuel olarak araştırma yapmaya gerek duymayacaklardır. Çünkü platform yapay zeka sayesinde ticaret, kripto para analizleri, hacimleri, müşteriler, riskli davranışlar, görüşler ve fırsatlar hakkında birçok veri verecektir. Böylece kaliteli veriler, yatırımcıların risk seviyesini azaltacak daha dikkatli hareket etmelerini sağlayacaktır.

CoinAnalyst, tüm olası kaynaklardan kripto paralar ile ilgili verileri toplayarak Cogia GmbH tarafından işletilen Web Gözlemcisi isimli bir izleme sistemini kullanacaktır. Bu sistem sayesinde kripto para dünyası, sosyal medya platformları olan hem Facebook ve Twitter hem de YouTube ve Reddit gibi sitelerde yayın yapan bloglar ve forum yer alacak ve bilgiler bu platformda da yayınlanacaktır. Ayrıca arama motorlarıyla bağlantı kurmak için anahtar kelimeler kullacak bir metasearch sistemi de bu platformun özelliklerinden biridir. Ek olarak platform kullanıcısı bir hesap açacak ve tercih ettiği kripto paraları işaretleyerek abonelik ücreti ödeyecektir. Platformun yeni başlayanlara da eğitim imkânı sunması, mobil uygulamalar, web uygulamaları ve Android ile IOS sistemlerinde kullanılabilecektir. İçeriği kolayca anlayabilmek için metne dönüştürülebilen video ve ses dosyaları, İngilizce, Arapça, Çince, Japonca ve Rusça gibi çok yaygın dillerin kullanılması, haberler, fiyat teklifleri, mesajlaşma ile model tanıma ve yapay zekayı kullanarak çevrimiçi verilerin semantik indekslenmesi de sizlere aktarmak istediğim devrimsel özelliklerdendir.

Token ve ICO Detayları

Coinanalyst platformunda, COY tokenları bütün iş ve işlemler için kullanılacak ve platforma katılmak için gereken aylık 100 EUR luk giriş ücreti COY tokenları ile ödenebilecektir.

·        Token Simgesi: COY

·        ICO Tarihi: 7 Temmuz 2018 – 31 Ekim 2018

·        Token Fiyatı: 1 COY = 0.01 EUR

·        Token Platformu: Ethereum

·        Kabul Birimi: ETH

·        Hard Cap: 20.000.000 EUR

·        Minimum Yatırım Miktarı: 2.000 COY

Yol Haritası

Proje Ekibi

Faydalı Linkler

İnternet Sitesi: https://www.coinanalyst.tech/

Teknik Rapor: https://www.coinanalyst.tech/whitepaper/

Özet Rapor: https://www.coinanalyst.tech/onepager/

Telegram: https://t.me/CoinAnalyst

Medium: https://medium.com/coinanalyst-tech

Twitter: https://twitter.com/CoinAnalystTech

BTT ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4461332

BTT BOUNTY: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4553135.0

Author: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1252009

Did you like this?
Tip ico-Analist with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin Cash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to ico-Analist

Scan to Donate Ethereum to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to ico-Analist

Scan to Donate Litecoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to ico-Analist

Scan to Donate Monero to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to ico-Analist

Scan to Donate ZCash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Ethereum, ico

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir