resim1.jpg

Küresel bir köy haline dönüşen dünyamızda teknoloji çok hızlı bir ivmeyle gelişmekte ve hayatımızın içine fazlasıyla girmektedir. Özellikle ekonomi alanında dijital paranın ortaya çıkardığı devrim niteliğindeki gelişmeler bütün geleneksel finans ve ekonomi piyasaları etkilemiştir. Kripto para kadar yeni ve hayatımıza giren bir başka teknolojik gelişmede yapay zekâdır. İçinde bulunduğumuz ve uzay çağı olarak adlandırılan yüzyılda yapay zekâ teknikleri bilgisayar teknolojisi alanındaki gelişmeler, veri sayısındaki artış ve teorik anlama gibi birçok yenilikten geçmiş ve geçmektedir. Yapay zekâ adından da belli olduğu üzere insan eli ile yapılan makinelere ve robotlara yüklenen, doğal biçimde gelişmeyen sayısal bir akıl örneğidir. Bilgisayar biliminde akıllı üstlenicilerin konusu olan yapay zekâ, çevresini tanımlayan ve hedefe ulaşmada başarı şansını azami seviyeye çıkarmak için harekete geçen her cihaz olarak da tanımlanır. İstatiksel metotlar, sayısal zekâ ve geleneksel sembolik yapay zekâ da yaklaşımlar arasındadır. Yapay zeka arama ve matematiksel optimizasyon, nöral ağlar ve istatistik, olasılık ve ekonomi tabanlı istatistikler gibi birçok aracı kullanır. Yapay zekâ alanı bilgisayar bilimi, matematik, psikoloji, dil bilimi, felsefe, nörolojik bilim ve yapay psikolojisi gibi birçok alandan faydalanır. Yapay zekâ endüstrisinin, 2023 yılında 14 milyar dolar büyüklüğe ulaşması bekleniyor. Günümüzde yapay zekâ otomotiv sektörü başta olmak üzere endüstri, sağlık, video oyunları, finans ve ekonomi alanlarında çok sık kullanılmaktadır. Dropil ise bu süreçte yatırımcılara, en az çaba ile en düşük gelirle en fazla getiriyi sezgisel raporlamayla birlikte kullanımı kolay tek bir pakette en üst sıralara çıkarmaya yardımcı olacak, kriptokrasiden kaynaklanan benzersiz yetenekleri kullanan bu hizmetle kitleler için düşük bir çaba ve kolayca erişilebilir bir hale getiren bir AI uygulaması yaratmayı hayal emekte idi. Daha detaylı bilgi için lütfen Web Sitesini https://dropil.com/ inceleyiniz.

İşte bu hayallerini gerçeğe dönüştüren Dropil hizmetlerinin önemli bir yönü de otomatik akıllı ticaret robotlarını inşa etti. Platform, dahili ve harici Dex olarak anılmaktadır. Dropil platformu, özenle seçilmiş ve otomatik robotlardan istenen ve test edilen tamamen tasarlanmış ve programlanmıştır. Dex tarafından şimdiye kadar satılan, kullanılan ve tasarlanmış mantık veya stratejilerin hiçbiri Dropil dışında hiçbir şirkete verilmemiştir. Dex değişik fonksiyonlarda çalışan verilen görevler için optimize mantığının bir kombinasyonu destekler. Her fonksiyon otomatik olarak geçerli ve piyasa değişikliklerine tepki olarak stratejilerin bir kümesi vardır ve ayarlanabilir. Bireysel örneklerinin modları çapraz iletişim ile birbirinden bağımsız olarak çalışır.

Çalışma Sistemi

resim2.jpg

Dex smart ticaret stratejilerine göre, drop’unuzu yatırıma koyacak en akıllı ticaret sistemidir. Yatırımcılara en yüksek geliri getirecek şekilde kendi bünyesinde geliştirilmiş derin öğrenme algoritmalarına dayalı ticaret yapmak için inşa edilmiştir. Dropil, kısa ve uzun vadeli yatırım, kısa vadeli yatırımlarındaki getirileri platformu aracılığıyla hızlı bir şekilde işlemeyi kolaylaştırmıştır. Kısa vadeli fonksiyonda sistem otomatik olarak kilitlenerek ve dönüşlerini her 30 günde bir ana kullanıcı cüzdanınıza yatırarak yatırım yapmaktadır. Müşterilerin, güvenli, ılımlı ve agresif olmak üzere üç yatırım modu arasından seçim yapmalarına izin vererek ve müşterilerin geri dönüşlerine veya seçtiği yatırım risklerine göre işlem yapılır. Risk ne kadar yüksek olursa kazançta o derece yüksek olabilmektedir.

Drop Niçin gereklidir?

resim3.jpg

Drop’un bir gereklilik olduğu ortadadır. Çünkü;

  1. Akıllı yatırım algoritmaları tarafından yönetilen varlıkların hacmini kontrol etmek gerekmektedir. Botlar büyük hacimde önemli getiriler elde edebiliyorlarken, azalan getirilerin bir puanı vardır ve bu nedenle tüm yatırımcıların en uygun portföy performansı elde etmelerini sağlamak için zorlu bir sınır mevcuttur.
  2. Drop sayısının toplamı, tokenların değerinin de artmasını sağlar; bu da müşterilerilere, özellikle de uzun vadeli yatırımcılara daha fazla yarar sağlar.
  3. Drop aracılığıyla tüm giriş ve çıkış fonlarını yönetmek suretiyle, tüm müşteriler, droplarını, iş ortağı borsalarında, en iyi hangi para birimine uygun olduklarına dönüştürme konusunda özgürdürler. Droplarda gerçekleşen tüm işlemler, müşterilerin gizliliklerinin korummasına izin verir. Daha detaylı bilgi için teknik raporu https://dropil.com/wp-content/uploads/2018/01/Dropil_White_Paper.pdf inceleyiniz.

Token Özellikleri

Hızlı İşlemler

Etüt kutusu zinciri sayesinde dropil tokenı başka bir uyumlu cüzdan’a hızlı ve kolay bir şekilde gönderebilirsiniz.

Güvenli

Dropil tokenları güven içerisinde, işlemler Etherscan gibi bir araç kullanılarak kamuya kaydedilir ve izlenebilir.

ERC20

Dropil tokenı, Ethereum blok zincirinde akıllı bir sözleşme tarafından yönetilen dijital bir öğedir.

Kapalı Tedarik

Token modeli, bir defaya mahsus, para talebinde bulunan, artan talep ve tedarik arzı içermektedir.

Token Arzı

30 Milyar drop tokenı üretilmiştir. Tüm dropların % 50’si ICO sırasında satın alınabilecektir. ICO sırasında satılmayan paralar tahrip edilecek veya dağıtılacak ve piyasa manipülasyonlarından kaçınmak için toplam teminattan kalıcı olarak kaldırılacaktır. Dropil, Dex sisteminin her alanına güç sağlayan dijital bir simgedir. Ayrıca Dropil Dex sisteminin fonlarınızın yatırımı ve depolanması için kullandığı para birimidir.

Satış Öncesi Süresi: 24 Ocak 2018 – 06 Şubat 2018
ICO Saati: 07 Şubat 2018 – 07 Mart 2018
Ülke: Amerika Birleşik Devletleri
Belirteç: Drop
Platform: Ethereum
Token Türü:ERC20
Satılmaya Hazır Miktar: 15.000.000.000 DROP
Fiyat:1 DROP = 0,0000036 ETH
Kabul: ETH, BTC, LTC, BCH, NEO, XMR, ZEC, DASH
Yumuşak kap:5.000.000.000 DROP
Sert başlık:10.000.000 DROP

Dağıtım miktarları;

Dropil Sistemi % 15
Kuruculara % 30
ICO Alımı için% 50 kullanılabilir
Dropil Ekibi 5%

resim4.jpg

Sonuç olarak Dropil’in tavsiyesi paranızı drop göstergeleriyle kriptokrasiye yatırmanızdır. Bu şekilde paranız Drops adlı Drop Token’e dönüştürülür. Akıllı sistemlerimiz Dex paranızı yani droplarınızı farklı kripto para birimlerine yatırır. Sizin için artık Dex yatırım için mücadele işini sizden devir alır ve artık yatırımınız emin ellerdedir.

Yol Haritası

Dropil’i yeni nesil yatırım planları için endüstri standardına dönüştürmek için doğru insanları bir araya gelmektedir. Burada yol haritasının önemli başlıklarını şöyle sıralayabiliriz;

• 26 Ocak 2018
Dropil ICO Ön Satış Başlıyor. Drop satın alımın ilk şansı 26 Ocak 2018’de başlıyor. ICO satışına katılma asgari 5,000 dolardır.
• 7 Şubat 2018
Dropil ICO Başlıyor. Dropil ICO, 7 Şubat 2018’de başlayacak ve herkese açık olacak. ICO’ya katılmak için minimum 100 dolar.
• 7 Mart 2018
ICO Satış Sona Erdi. Dropil ilk madeni para teklifi (ICO) 7 Mart 2018’de bitiyor. ICO’yu takiben, tüm kullanıcılara belirteçler dağıtılmadan önce 3 gün süreyle bir denetim süresi olacak.
• 10 Mart 2018
Kullanıcılara Dağıtılan Droplar ve Yatırım Platformu Lansmanı. Denetim süresi sona erdiğinde, tüm Damlalar ICO’ya katılan kullanıcılara dağıtılacaktır. Drops’un dağıtıldığı gün yatırım platformunu başlatmayı planlıyoruz.
• Mart 2018 ve Sonrası
DROP’ları Küçük Kamu Değişimlerine Entegre Edilecek. DROP’ları mümkün olan en kısa sürede halka açık borsalara dahil etmek, ICO’yu takiben bizim ilk pratik uygulamalarımızdan biridir. Birçok borsayla iletişim halindeyiz ve Dropil’i elimizden geldiğince çok borsaya dönüştürmek için çalışıyoruz.
• Nisan – Mayıs 2018
Popüler Mobil İşletim Sistemleri için Mobil Cüzdanlar. 2018 yılının 2. çeyreğine kadar tüm büyük mobil işletim sistemlerinde (yani, iOS, Android, Windows) mobil cüzdan entegrasyonu yapmayı planlıyoruz.
• Nisan-Haziran, 2018
Yüksek Sınır Yatırım Uygulaması. Ekibimiz, daha yüksek miktarlarda yatırım yapmak isteyen kullanıcılar için yüksek limitli bir yatırım platformu sağlamak için çok çalışıyor. Programı daha çok geliştirirken bu programla ilgili duyurular yapılacak.
• Nisan 2018 ve Sonrası
DROP’ları Büyük Kamu Değişimlerine Entegre Edilecek. Bazı büyük isimler borsalarında DROP’ler sunmak için zaten daha geniş halk borsaları ile iletişim kurmaya başladık. Bırakma İşlemleri söz konusu olduğunda kullanıcılarımız için mümkün olduğunca çok seçenek istiyoruz!
• 3.Çeyrek 2018 ve Sonrası
Ortak Kariyer Olan Emeklilik Planı Uygulamasına İlişkin Tartışmalara Başlayın. Dropil’deki vizyonumuz yeni nesil emeklilik planı olmaktır. Doğru tarafların hepsiyle iletişim kurmaya ve kullanıcılarımız için çok uzun vadeli ve emeklilik planları sunmaya başlamayı umuyoruz.

Dropil Ekibi

resim5.png

Faydalı Linkler

Web Sitesi: https://dropil.com/

Teknik rapor: https://dropil.com/wp-content/uploads/2018/01/Dropil_White_Paper.pdf

BTT: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2914741.0

Etherscan: https://etherscan.io/token/0x4672bad527107471cb5067a887f4656d585a8a31

Facebook: https://www.facebook.com/DropilCoin/

Telegram: https://t.me/DropilCoin

Twitter: https://twitter.com/dropilcoin

Reddit: https://www.reddit.com/r/dropil/

Youtube: https://www.youtube.com/c/DropilCoin

Bountylive için lütfen https://bountyhive.io/join/Dropil tıklayınız.

Author: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1252009

ico

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

There is something wrong with the server