YAŞAMIMIZIN HER ALANINA ENTEGRE OLAN YENİLİKÇİ PROJE: TIHOSAY

İnsanoğlu internet sayesinde bilgi transferini hızlı ve ucuza gerçekleştirebilirken, değer transferini de aynı şekilde hızlı, ucuza ve hatta aracısız gerçekleştirmenin yollarını arar oldu. Blok zinciri bu arayışın sonucunda ortaya çıkarak, insanoğluna aracı kurumlar (banka vb.) olmadan ucuza, hızlı ve en önemlisi güvenilir yoldan değer transferi yapmanın önünü açtı. Blok zincirin aracısız ve devletsiz para birimi olan kripto paralar ile para transferi için dakikalarca beklemek ve aracı kurumlara transfer ücretleri ödemek artık tarihe karıştı. Hafta sonları ve resmi tatillerde dahi yurtdışı para transferinin gerçekleştirilmesine imkan sağlayan kripto paraların nakit veya kredi kartı gibi üzerinde taşınma zorunluluğu da bulunmamaktadır.

2.jpg

Devrim niteliği taşıyan ve birçok avantajı bulunan kripto paraların halen yaygın olarak kullanılmaması en önemli sorundur. Bu sorunu ortadan kaldırmak ve kripto paraların yaygınlaştırılmasını sağlamak için geliştirilen TIHOSAY, kullanıcılarına daha ucuz, daha hızlı ve daha güvenilir bir teknoloji sunmaktadır. Daha detaylı bilgi için lütfen internet sayfasını https://tihosay.io/ ya da teknik raporu https://tihosay.io/assets/blockchain/layer/Tihosay-WP.pdf inceleyiniz.

Tek bir üyelik ile kullanıcılarına birbirinden farklı hizmetler sunan TIHOSAY’ın beni en heyecanlandıran uygulaması kripto paranın yerel para birimine dönüştürülmesi hizmetidir. ERC-20 uyumlu ETHEREUM alt yapısını kullanan TIHOSAY’in TFC modülü (çoklu dönüştürme) şimdilik 9 farklı kripto paranın yerel para birimine dönüşümünü gerçekleştirerek nakit olarak da kullanılabilmesine imkan sağlamaktadır.

Kripto paraların yeni projeler ile hayatımızın her alanına entegre olmasına imkân sağlayan TIHOSAY’ın diğer yenilikçi fikirleri ise TIHOSAY Borsası, Visa-Debit Kartı, İş Ortağı, Güvenilir Tüccar Kredisi, API Sistemi, QR kod uygulaması, hak ve miras işlemleri vb. yer almaktadır.

3.png

TIHOSAY Borsası, VISA Debit Kart

Tüm tüccar ve yatırımcıların güvenle kazanç sağlayabildiği, komisyonsuz ve kesintisiz takas haklarının verildiği TIHOSAY Borsası üzerinden TIHOSAY VISA ve DEBİT KART’a sahip kullanıcılar kartlarındaki parayı aynı anda borsaya aktarabilir veya tam tersi borsadaki paralarını kartlarına aktararak nakit veya online alışverişlerinde kullanabilirler. Böylece borsa üzerinden tüm alım satım işlemleri hızlı ve kesintisiz gerçekleşmektedir.

4.png

TIHOSAY VISA ve DEBİT KART’a sahip kullanıcıları şuan için 9 farklı kripto parayı istedikleri yerel para birimine dönüştürebilmekte ve anında nakit olarak kullanabilmektedirler. Yanı sıra TIHOSAY VISA ve DEBİT KART kullanıcılarına 160’ın üzerinde ülkede ve 24 milyonun üzerinde mağaza, restoran, otel vb. noktada alışveriş imkânı sağlamaktadır.

TIHOSAY İş Ortaklığı

5.png

Beni heyecanlandıran iş ortağım uygulaması ile tüm kullanıcılara sisteme katılma hakkı tanınmaktadır. Yeni kullanıcıyı sisteme davet eden kullanıcı ile yeni kullanıcıların alım satım işlemleri için ödediği fee ücretlerinin %50’lik kısmı paylaşılmaktadır. Böylelikle TIHOSAY hem Pazar payını büyütmekte hem de kullanıcılarına kazanç fırsatı yaratmaktadır.

Tüccar Kredisi ve Müşteri Memnuniyeti

Günümüzde tüccarların en büyük sorunlarından biri olan finansmana erişim artık TIHOSAY ile hiç dert değil. Tüccarların finansmana erişim imkanına kolaylık getiren TIHOSAY, “Güvenilir Tüccar Kredisi” ile tüccarların rekabet edebilmelerini ve işlerini büyütebilmelerinin önünü açmaktadır.

İnternet sitelerinden ya da diledikleri alanlardan satış yapmak isteyen tüccarların borsa veya cüzdan üzerinden başvuru yapmaları sonucunda TİHOSAY’ca uygun bulunan başvurulara tüccar rütbesi atanacaktır. Tüccar rütbesi alan hesaplara işlem hacimleriyle orantılı şekilde farklı avantajlar tanımlanacaktır. Uygulamanın en önemli katkısı tüccarların güvenilir ve hızlı şekilde alıcılardan alacaklarını tahsil etmelerine imkân sağlamasıdır. Aynı zamanda alıcılara, tüm tüccarların müşteri memnuniyet puanları ve aldığı tüm yorumları görme imkânı tanınarak ticarette güven ortamının oluşmasına katkı sağlanacaktır.

API Sistemi ve QR Kod Uygulaması

TİHOSAY’ın geliştirdiği APİ sistemi ile WordPress alt yapısına sahip olan tüccarlar diledikleri her yerde kolayca internet üzerinden satış yapabilecekler ve aynı şekilde kullanıcılar diledikleri şekilde tüccarlara ödeme yapabilecekler. Uygulama üzerinden satım işlemi yapan tüccara ödeme yapan cüzdan numarası veya işlem numarası iletilirken, alım işlemi gerçekleştiren kullanıcıya ise siparişinin durumu hakkında bilgi verilecektir. Böylece geleneksel ticaret anlayışındaki güven sorunu ve hukuksal prosedürler sona erecek, hızlı ve güvenilir ortamda ticaretin yapılması sağlanacaktır.
TIHOSAY uygulaması ile her QR kodun hangi ürüne eklendiği görülebilir ve listelenebilir. Bu sayede alım satım işlemleri çok kısa sürede ve karışıklık yaratmadan gerçekleştirilebilir. Tüm veriler TIHOSAY veritabanında tutulduğu için kullanıcılara geçmişe yönelik sorgulama yapma yetkisi de verilmektedir.

Denetleme Merkezi

Müşteri memnuniyeti adına tüccar rütbesine sahip kullanıcılar hakkında gelen şikayet ve yorumların değerlendirildiği denetleme merkezi kurulacak ve şikayetlerin değerlendirilmesi sonucu müşteri mağduriyeti durumunda tüccarın rütbesi pasife dönüştürülecektir. Bu uygulama ile alıcı ve satıcının güvenle alışveriş yapacağı ortam yaratılmış olacaktır.
Hak ve Miras İşlemleri

Yatırımcıların mirasçılarını da düşünen TİHOSAY, yatırımcının ölümü sonrasında mirasçılarına tüm yatırım ve hakların devrini gerçekleştirmektedir. Tek yapılması gereken mirasçıların daha önceden oluşturulan kodu uygulamaya girmesidir. Bu şekilde en kısa sürede mirasın devir işlemi gerçekleştirilmektedir.

ICO ve Token Satış Bilgileri

Token satışı ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen internet sayfasını https://tihosay.io/ ya da teknik raporu https://tihosay.io/assets/blockchain/layer/Tihosay-WP.pdf inceleyiniz.

7.png

8.png

9.png

dağıım.png

Yol Haritası

10.jpg

Tihosay Ekibi

Bu devrimsel yaklaşımın arkasındaki başarılı Tihosay Ekibi ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen internet sayfasını https://tihosay.io/ ya da teknik raporu https://tihosay.io/assets/blockchain/layer/Tihosay-WP.pdfinceleyiniz.

11.png

Faydalı Linkler

İnternet Sayfası: https://tihosay.io/
Teknik İnceme: https://tihosay.io/assets/blockchain/layer/Tihosay-WP.pdf
Twitter: https://twitter.com/tihosay
Telegram: https://t.me/tihosayio
Medium: https://medium.com/@tihosay/
BTT Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3101808.0
BTT ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3101782.0
Facebook: https://www.facebook.com/tihosayio/

Author: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1252009
My ether: 0xC88bec0352baf47f6f35fe56e76768911461750e

Did you like this?
Tip ico-Analist with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin Cash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to ico-Analist

Scan to Donate Ethereum to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to ico-Analist

Scan to Donate Litecoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to ico-Analist

Scan to Donate Monero to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to ico-Analist

Scan to Donate ZCash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
ico

12 thoughts on “YAŞAMIMIZIN HER ALANINA ENTEGRE OLAN YENİLİKÇİ PROJE: TIHOSAY

  1. çok tesekkur ediyorum yorumlarınız için. sitedeki diğer yazılara da bakabilirsiniz vaktiniz olursa:)

 1. Ellerinize sağlık çok güzel bir yazı olmuş. Harika bir proje gibi gözüküyor ve gelecekte vaat ediyor. Takım ve yazara tebrikler…

  1. çok sevindim yazımı beğendiğinize.. umarım faydalı olmuştur..dediğim gibi çok harika bir fikir ve gelecek vaat eden bir proje. yatırımı da düşünün derim..

 2. tam aradığım platform…mükemmel bir fikrin böyle bir projeye dönüşmesi harika olmuş. Gelecek vaat ediyor ve çok karlı bir yatırım diyebilirim. Yazı da çok açıklayıcı olmuş. Tebrikler takıma ve yazara..

  1. umarım faydalı olmuştur..çok sevindim yazımı beğendiğinize. kripto para kullanıcılarının çok faydasına…ayrıca dediğim gibi çok harika bir fikir ve gelecek vaat eden bir proje. yatırımı da düşünün derim..

 3. süper.. işte her yerde kullanabileceğimiz bir platform. bunca yıldır bu işin içindeyim herşeyi bünyesinde toplayan bir yapı görmedim. kredi kartı süper her gittiğin ülkede kullan…

  ayrıca çok açıklayıcı ve bilgilendirici bir yazı olmuş. Ellerinize sağlık. Super bir yaklaşım. Takıma da tebrikler.. mutlaka karlı bir gelecek bekliyor bu projeyi. Tam yatırımlık.

  1. çok sevindim yazımı beğendiğinize.. umarım faydalı olmuştur..dediğim gibi çok harika bir fikir ve gelecek vaat eden bir proje. bir bankadan beklediğiniz hersey mevcut..fazlası var eksiği yok..yatırımı da düşünün derim..

 4. Teşekkür ederim yazara. Merak ettiğim her sorunun cevabını buldum. Karlı ve mantıklı bir yatırım gibi duruyor. Geleceği ve kullanım alanı olan bir proje kesinlikle…

 5. beklentimin çok üzerinde bir yaklaşım olmuş…gelecek vaat ediyor ve çok karlı bir yatırım diyebilirim. çok tebrikler takıma.. yazı da çok açıklayıcı ve bilgilendirici..

 6. Harika bir proje gibi gözüküyor ve gelecekte vaat ediyor. Ellerinize sağlık çok güzel bir yazı olmuş.

  1. yazıyı begendiğiniz için çok tesekkurler..Mükemmel bir fikrin böyle bir projeye dönüşmesi harika olmuş. çok karlı bir yatırım ve güzel bir gelecek bekliyor projeyi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

There is something wrong with the server