YATIRIMCILARIN RİSKLERİNİ GÜVENLE YÖNETEBİLDİKLERİ HEDGE FON: COUNTINGHOUSE

16266202_416180332058209_7851803793486747524_n.jpg

Hedge fon dünya finans piyasasında ilk olarak 1949 yılında kurulmuş ancak 1990’a kadar yatırımcının dikkatini çekmeyi başaramamıştı. 1998 yılında, LTCM (Long-Term Capital Management) adlı bir dünyaca ünlü bir hedge fonun büyük zarar etmesi ve batma noktasına gelmesi, hedge fonların bilinirliğini daha da artırmıştır. Bu olay finansal sistemin istikrarı açısından hedge fonların fayda ve taşıdığı riskler konusunda kafalarda soru işaretlerinin oluşmasına sebep olmuştur. Aslında hedge fonlar doğru ve etkin kullanıldıklarında sermayenin ve riskin etkin dağıtımına katkı yapmakta, finansal piyasalarda likiditenin artmasını sağlamakta ve doğru fiyatların oluşmasına katkı sağlamaktalar. Ancak tecrübesiz ellerde hedge fon şirketleri bazı risklere maruz kalabilmekte ve kötü risk yönetimi nedeniyle uluslararası finansal istikrar bozulabilmektedir. Tabiki hedge fonların aşırı oranda kaldıraç kullanmaları, piyasalarda yüksek işlem hacmine sahip olmaları, yüklü miktarda açığa satış yapmaları, çok az yasal düzenlemelere ve gözetime tabi olmaları nedeniyle faaliyetlerinden kaynaklanabilecek potansiyel riskler söz konusudur. İşte geleneksel hedge fonlarının maruz kaldığı riskleri minimuma indirecek, blokzincir teknolojisinden yararlanan Countinghouse projesi ile kullanıcılar merkezi olmayan bir platformda güvenli olarak risklerini yönetme imkanı bulacaklar. Daha detaylı bilgi için internet sitesini https://www.countinghousefund.com/ico ve teknik raporuhttps://www.countinghousefund.com/whitepaper inceleyebilirsiniz.

Günümüzde mevcut hedge fonlar tarafından yönetilen varlık tutarı global finansal piyasalarda yer alan varlık tutarının küçük bir kısmını oluştursa da blokzincir teknolojisini ve akıllı algoritmaları kullanan Countinghouse fonu ile artık ilerleyen süreçte büyük talep göreceğini düşünmekteyim. Countinghouse yatırım fonu kripto para birimlerini kullanmakta ve matematiksel yöntemleri kullanarak fonları korumaktadır.

2.png

Countinghouse projesinin amacı yatırımcılarını mevcut risklerden korumaktır. Projeye yatırım yapanların çok fazla kar etmelerini sağlayan countinghouse fonu ile bilinen aracılık maliyetleri ortadan kalmakta ve yatırımcıların maliyetlerini düşürmektedir. Platform üzerinde kullanıcıların yatırımlarını güvenle saklayabildikleri cüzdanlar bulunacak ve fonların değerini anlık öğrenebilecekleri görseller yer alacaktır. Hem uzun hem de kısa vadede istikrarlı yatırım yapılabilecek olan platform birçok kez test edilmiş olup yüksek kar garanti etmektedir.

scores.png

Token Satışı ve Dağıtımı

Toplam 50 milyon Countinghouse tokenı (CHT) piyasaya sürülecek olup, tokenların dağılımı aşağıdaki tablodaki gibi yapılacaktır.

4.png

resim 3.png

Yol Haritası

RESİM 4.png

Countinghouse Ekibi

Yenilikçi uygulamanın arkasındaki başarılı countinghouse takımı yatırım, risk yönetimi ve döviz alım-satım tecrübesine sahiptir. Ekip hakkında daha detaylı bilgi için lütfen internet sayfasını https://www.countinghousefund.com/ico ve teknik raporuhttps://www.countinghousefund.com/whitepaper inceleyebilirsiniz.

resim 5.png

Faydalı Linkler

İnternet: https://www.countinghousefund.com/ico
Teknik rapor: https://www.countinghousefund.com/whitepaper
Telegram: https://t.me/joinchat/G_h8RQ8DgHdVbyzCeoMAxg
Twitter: https://twitter.com/CountinghouseFd
BTT ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3406903.new#new
BTT BOUNTY: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3392579.0

Author: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1252009

Did you like this?
Tip ico-Analist with Cryptocurrency

Donate Bitcoin to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some bitcoin:

Donate Bitcoin Cash to ico-Analist

Scan to Donate Bitcoin Cash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send bitcoin:

Donate Ethereum to ico-Analist

Scan to Donate Ethereum to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Ether:

Donate Litecoin to ico-Analist

Scan to Donate Litecoin to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Litecoin:

Donate Monero to ico-Analist

Scan to Donate Monero to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some Monero:

Donate ZCash to ico-Analist

Scan to Donate ZCash to ico-Analist
Scan the QR code or copy the address below into your wallet to send some ZCash:
Ethereum, ico

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir